Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Baj ha a nyuszi nem eszi a...

Baj ha a nyuszi nem eszi a szénát?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy az előző helyén ette-e de nálunk nem nagyon eszi csak néha, a tápot jobban szereti. Ilyen Fressnapfos szénánk van, olvastam hogy a bolti szénát nem szeretik, ez lehet a baj? Amúgy élénk, szaladgál ugrál kíváncsiskodik.
2017. jan. 16. 16:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerezz neki egy marék igazi szénàt lóherét vagy lucernàt...
2017. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%

A nyuszi mióta is eszik szénát?!!

...

Költői kérdés... Bzdmeg, RÉPÁT eszik a szerencsétlen. (Meg esetleg zsenge - nagy víztartalmú, friss - füvet.


A fene vigyen el Téged! Szénát.... Még mit nem.... Persze, hogy nem eszi, hülye lesz azt enni, amit nagy gebe lovak szoktak nyakalni.

2017. jan. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó nézz utána, mielőtt válaszolsz, mert csak magadat égeted.
2017. jan. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Baj, ha nem szénázik, mert nem fognak koppni a fogai.

Kevesebb tápot adj, és keress finom, illatos szénát. Akár az is jó, ha a mostani szénához illatos gyógynövényes keveréket teszel.

2017. jan. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
hát nem tudom egész nap figyelni így fogalmam sincs eszi-e tegnap rágcsálta de nem különösebben érdekli, állott füvet szokott még kapni néha azt eszegeti. Hát megpróbálok szerezni valami gazdaságból való szénát hátha az jó, viszont azt a szénát amit az előző helyén kapott ugyan úgy alig ette. Még kis nyuszi nem nagyon szabadna mást adnom neki.
2017. jan. 16. 17:50
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, baj, annak kellene lennie a fő táplálékának.

Mint javasolták, próbálj máshonnan, másmilyen szénát beszerezni.

2017. jan. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Fogat koptatni tüskétlenìtett akàc gally jó helyről(nem út mellől) vitaminok is vannak benne, nyúlnak szomtak akàc szénàt is csinàlni(friss leveles hajtàs kiszàrìtva) a széna tömegtakarmány...azt jelenti ezzel lessz tele a gyomra de a tàphoz képest a tàpértéke alacsony. Fog koptatàshoz visszatérve szemesen adjuk az àrpàt kukoricàt tàp helyett...cerkotrófia tudod mi? Működik?
2017. jan. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Jól van most úgy áll a ketrec hogy belátok így épp néztem hogy szokta majszolni a szénát. Holnap veszünk új ketrecet, utána szerintem jobban megfigyelhető lesz mert most csak egy szállítóboxa van. Nappal ki van engedve az ágyra este és reggel be van csukva.
2017. jan. 16. 22:23
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A nyuszi mióta is eszik szénát?!!

...

Költői kérdés... Bzdmeg, RÉPÁT eszik a szerencsétlen. (Meg esetleg zsenge - nagy víztartalmú, friss - füvet.


A fene vigyen el Téged! Szénát.... Még mit nem.... Persze, hogy nem eszi, hülye lesz azt enni, amit nagy gebe lovak szoktak nyakalni.


A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 35%-ban hasznos válaszokat ad.

# 2/8 Időpont tegnap 17:22 Privát üzenet

Szerinted a válasz nem hasznos. <--- :'D kettes válaszoló, te beteg vagy! Tanulj meg helyesen, szitokszavak nélkül írni, mert a megnyilvánulásod alpári, és kicsinyes! Nem hogy a gebe ló, de még a normál súlyú ló is, pont úgy mint a nyúl, IGÉNYLI a szénát! Mielőt alpári, kicsinyes, buta, primitív választ írsz, előtte nyisd ki a biológia könyvet, és a ló-nyúl tartásról szóló könyveket. Nekünk vannak lovaink és nyulak is, és szárnyasok, kutya, macska, így én jól tudom, mint a többiek, hogy a nyúlnak kell a széna. A tudatlanságod elég lehangoló, de öröm az ürömben, hogy a gebe lovas beszólásoddal megnevettettél! :'DDDD

2017. jan. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
most a 20 centis hóba hol nő neked fű :) olyat halottam tehenészetben csak szénával etetnek, télen nyáron takarmányváltási stresszt kiküszöbölve. amugy a széna fű csak kiszáradt kedves 2es.
2017. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!