Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszinak orr és szemcsepp?

Nyuszinak orr és szemcsepp?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A nyuszimnak orrhurutja van. A patikában vettem neki vitamin koktélokat, probiotikumot és mondta az orvos, ha nem javul az állapota 2 napon belül mindenféleképp menjek vissza, ír fel antibiotikumot, a hideg miatt ő is mondta, hogy nem a legjobb választás, ha elcibálom magammal. (Nincs autó, át kell szállnom buszról villamosra, a teljes út így kb 40 perc...) Ezért megvettem a tabletta formátumú antibiotikumot tegnap, este meg is kapta. (Napi 1 szem, 8 napig)

Tudom, hogy az antibiotikum nem azonnal ható gyógyszer, ezért aggódok amiatt, hogy,sajnos a szemecskéi mára már nagyon csúnyák lettek, duzzadtak, pirosak, váladékoznak. Gondolom az orráról megy át a szemére :(

Ezért gondoltam arra, hogy ügyeletre bepofátlankodok íratni fel Tobrexet vagy Ciloxant. Könyörgök egy sort, vagy cseppentek a szemembe egy kis tusfürdőt, hogy bevörösödjön, nem tudom, de nagyon szükségünk van valamelyik cseppre.

Kérdésem az volna, hogy ezeket csak és kizárólag szembe lehet csepegtetni, vagy orrba is?

Mert hiába csepegtetem szegénynek a szemét, ha csak napok múlva kezd el igazán dolgozni az antibiotikum. (Legalábbis annyira, hogy ne fertőzze a szemét)

Köszönöm előre is a segítségeket, lehet hülyének néztek most az ügyeletesdi után de nem akarom hogy megvakuljon azt meg végképp nem hogy szenvedjen még napokat... :(


2017. jan. 21. 15:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!