Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az afrikai sünnek adható a...

Az afrikai sünnek adható a háznál fogott rovarokból?

Figyelt kérdés

Gondolok itt például a most aktuális cserebogarakra és a nyáron elszaporodó szöcskékre és sáskákra. Miben tér el az étkezése a nálunk megtalálható sünöktől?


Jelenleg nincs afrikai sünöm de érdekelne ez az információ, egyszer volt majdnem egy évig sima sünöm (kölyökként találtuk napközben alulfejletten félholtan így felneveltük és átteleltettük mert kicsi lett volna egyedül telelni, tavasszal engedtük el) és neki mindenféle ilyen rovar adható volt, de nem tudom hogy ez vonatkozik-e az afrikai sünökre?



2017. ápr. 5. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább ha rovarról van szó, akkor a csontit és a lisztkukacot tudom ajánlani, azokat nagyon szeretik, és meg is bírják emészteni :)
2017. ápr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a külön erre a célra tenyésztett rovarok szerintem jobbak,ők tuti élősködő mentesek.

szerintem vegyél kereskedésből ilyen rovart vagy férget és akár te magad is tenyésztheted otthon tovább,nem kell többször venni.

kicsit én jobbnak érzem,mint a kertből fogni. és hatáékonyabb is.

2017. ápr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!