Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyulamról kaphatnék még...

HGYG11 kérdése:

Törpenyulamról kaphatnék még tanácsot?

Figyelt kérdés

Kaptam jó ötleteket infókat a nyulakról( https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__8552983-.. csak az merült fel még kérdésként nálam hogy: fel lehet hízlalni a nyulat?(nem akarom, épp ellenkezőleg ettől félek,nincs olyan mérlegem és nem tudom lemérni hogy hány kiló)(írták hogy ahány kiló annyi kis evőkanál erre értem) de pici még(kb 4 hetes)most pl adtam neki egy kis tálka tápot-> egyből megette és még döntögette a tálat(viszont amit éjszaka ki tettem minden szénát meg tápot megevett, annyi a lényeg hogy féltem és nem tudom milyen adagba adjak neki :/ , egyébbként próbálok neki mindenféle zöldet is adni(retek szárai,sok széna,répa,káposzta)ezek mellett sem tudom hogy adagoljam neki...

válaszért nagyon hálás vagyok



#nyúl #étel adagolás
2017. ápr. 16. 18:15
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Csak azért is gondolkodok mert egy ismerőst megkérdeztem(aki elvileg foglalkozott nyulakkal) és ő azt mondta hogy akármennyi kaját tehetek neki nem fogja túl enni magát és nem hízik meg.
2017. ápr. 16. 18:19
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban széna kell neki. Tápból elég reggel-este egy evőkanálnyi. Zöldséggel óvatosan. Inkább ritka csemege legyen, mint rendszeres táplálék. A káposzta puffaszt, azt kerüld.
2017. ápr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Képek a nyusziról:

[link]


[link]

2017. ápr. 16. 18:27
 4/17 A kérdező kommentje:
#2 köszi a választ^^
2017. ápr. 16. 18:28
 5/17 anonim ***** válasza:
Miért van papírdobozban??????
2017. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Mert még 2 napja van meg és sűrgősbe veszek neki most ketrecet ... :/
2017. ápr. 16. 18:30
 7/17 anonim ***** válasza:
Aranyos 😍😍az enyém is ilyen volt
2017. ápr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ja csak aranyosságával kért kaját én meg adtam ma neki 2 tálka tápot és félek sok nagyon sokat adtam :D
2017. ápr. 16. 18:35
 9/17 anonim ***** válasza:
Egy alkalomtól nem lesz baja,de ne csinálj többet ilyet. Az enyémek is addig tudtak volna enni amég eléjük rakod,de nem szabad megengedni bármennyire cukin néz. Az ismerősödnek pedig nincs igaza mert tudnak hízni.
2017. ápr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm :)
2017. ápr. 16. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!