Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudok kisállat alá pellete...

Hol tudok kisállat alá pelletet venni nagy kiszerelésben, illetve Ti mit használtok alomként?

Figyelt kérdés
Mit ajánlotok? Az OBI-ba telefonáltam, hogy van e az a 15kg kiszerelésű, de azt mondták nincs, és fűtőszezonban lesz. Én meg mindig két zsákkal szoktam venni, mert az kitart egy darabig. A pellet forgáccsal tartós volt, és steril. A forgács önmagában gyenge sz@## a literes állateledeles pellet meg kevés, elveszik a ketrecben. Eleve a 3 kilós pellet amit megint nem találok épp, hogy befedi az alomtálcát. A neten rendelni pedig csak tonnába lehet ahogy látom. Raklapokban. Szerintetek a szilikonos macskaalom jó a forgáccsal vagy inkább ne? Csak mert van aki azt mondja beletehetem, van aki meg azt, hogy nem jó. És ez a fürdőszobaszőnyeges kutyapelenkás almozás hogy működik? Van köztetek olyan aki ezt csinálja? Tényleg jó? Nem rágják meg? Esetleg képet tudtok mutatni, hogy néz ki linken? Az a baj, hogy pelletet tonnaszám nem tudom hol tárolni. :S De olyan fürdőszoba szőnyeget méterre árulnak a gazdaboltban. Olyat tudnék hozni, amennyiben ajánljátok.

#alom #almozási tippek #kisállat higiénia #alomtálca tisztántartása #kisállat tisztába tétele #pellet és forgács
2017. ápr. 23. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 10kg -os fapelletet a tescoban vettem a macskám alá,de nem szereti.
2017. ápr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen állat álla kell ?
2017. ápr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
alá kell
2017. ápr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2 tengerimalac alá lenne. Jelenleg csak a literes pellet van alattuk forgáccsal de kevés.
2017. ápr. 23. 14:01
 5/8 A kérdező kommentje:
Csutaalmot is találtam a neten. Erről mi a véleményetek?
2017. ápr. 23. 14:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a malacaim alá csak faforgácsot veszek a netten ,mert az állatorvos szomszédom ezt ajánlotta. nem jó a macska alom az macskáknak van és a fürdőszoba szőnyeget is felejtsd el. Az acanasophnál szoktam egyszerre nagyobb mennyiséget rendelni . Nem csak a forgácsot hanem a kajájukat és minden mást onnan rendelek .
2017. ápr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én hörcsögnek a Fressnapf-ban veszek 500 literes faforgácsot (legutóbb kb. 4000 forint volt, ha jól emlékszem). Maximálisan meg vagyok vele elégedve (kb. egy évre elég, pedig több hörcsögöm van, több terráriumban). A csutkaalomról is sok jót hallottam, de én nem próbáltam, nem tudom, milyen kiszerelések vannak és mennyiért.

A macskaalmot és a kutyapelenkás dolgot felejtsd el, nem jók!

2017. ápr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szilikonos almot semmiképpen! Nagy a nedvesség megkötő képessége, és egy ilyen kisállatnak ha beleeszik (és valszeg beleenne) akár a teljes gyomorfolyadék mennyiségét képes felszívni.

Bentonit alapú macskaalmot nyugodtan kipróbálhatsz viszont :)

2017. ápr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!