Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért fingik a nyulam?

Miért fingik a nyulam?

Figyelt kérdés

Pár hete vigyázok más törpenyulára, szívességből. Ez alatt kizárólag a szokott magvas tápját és mellé répát kapott úgy, ahogy azt eddig is megszokta. Egy elzárt, kisebb területen szabadon mozoghat, itt nincs semmi egyéb, amit megehetett volna. Eszik, iszik, ürít, látszólag minden rendben, mint eddig.


A kérdés tehát, hogy miért FINGOTT - szagtalanul - három percen belül tízszer? Elméletileg lehetetlen. Ült a ketrecben és egyszer csak egy "robbanást" hallok, amibe beleremegett az egész ketrec. Majd megint. Utána már folyamatosan néztem, és láttam, hogy egy helyben ül, nem a lábával dobbant, de mégis egy pillanatra megemelkedett és robbanásszerű hangot produkált.


Láttam, hallottam, megtörtént. Mindenben biztos vagyok amit leírtam, ebbe ne köss bele!



2017. jún. 30. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert tele volt gázzal. Te is szoktál.
2017. jún. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂😂😂😂😂
2017. jún. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Most emiatt nem kell annyira oda lenni...:D Ő is lehet ,,szeles", mint az emberek, nem kell e mögé rögtön valami szörnyű betegséget látni, teljesen természetes dolog. Biztos régebben is fingott, csak épp nem hallottad, meg nem is olyan rég vigyázol rá, és nem szoktad meg.
2017. jún. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább befingjon, mint kifingjon (= megdöglik) :D
2017. jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor miért írják mindenhol, hogy a nyulak úgy általában nem finganak?
2017. jún. 30. 22:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Kígyók is finganak amúgy meglepően szèpeket és időnként hosszúakat is. Videók alapján tudom 😀🙂
2020. okt. 8. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!