Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lefialt az 1 hete vásárolt...

Lefialt az 1 hete vásárolt hörcsög?

Figyelt kérdés
Aug 1.jén vettük egy kisállatbóltban , az eladó azt mondta 3 hónap körüli. Ma reggel (aug 19.) Lefialt , nem számoltam meg hány kishörcsög van , de szerintem a 10 megvan. Van egy hörcsögös könyvem , amiben azt írták , hogy 1 hónapos korban ellehet választani a kicsiket az anyától. Nem tarthatok meg ennyi kishörit, megölni nem akarom és nem is fogom őket. Arra gondoltunk hogy visszavisszük majd őket a kisállatkereskedésbe. Visszafogadják őket? Ha igen kígyókaja lesz belőlük , vagy eladják majd őket? Ha nem fogadják vissza , akkor mit lehet kezdeni velük? (Ismerősöknek nem kell) szerintetek?

#hörcsög #1 hónap #alom #Kisállatkeresedés
2017. aug. 9. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Rakjátok fel Facebookra,jófogásra, mindenhova. Akár ingyen elvihetőként, akár pár száz forintért.

A kereskedésbe nem vinném vissza,már igyis nagy a beltenyészet. Ki tudja, lehet, hogy a te hörcsögöd kölykei is testvértől vannak.. Ja és mindenképpen szedjetek külön őket. (fiúk - lányok)

2017. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Visszafogadják őket,csak tudod, pont ez a céljuk.

Nem szabadna együtt tartani a nőstény és a hím hörcsögöket az állatkereskedésben, de ők DIREKT összerakják őket, hátha vemhes lesz az állat. Utána az természetesen a gazdinál fog elleni, és visszaviszi az állatokat.

2017. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Rendben , akkor pár hét múlva szétválogatom fiú-lány csapatokra és felrakom ingyen facebookra

Köszönöm , jöhetnek még az ötletek

2017. aug. 9. 13:19
 4/6 A kérdező kommentje:

Most vettem észre , hogy aug. 19 et írtamXD

Az aug. 9. Lenne

2017. aug. 9. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Az anyától vedd ki a mókuskereket és a fürdetőhomokot. Fehérjét kapjon naponta kétszer: élő lisztkukac, trappista sajt, fott tojásfehérje, hangyatojás. Friss zöldség szintén naponta kétszer kell: paprika, paradicsom, uborka, répa, cukkini, padlizsán, brokkoli, tök. Magkeverék pedig mindig legyen előtte. Nyugodt helyen legyen, és ne zavard. Nagyon bosszantó, hogy minden kisállat kereskedésben ez megy. Agyon tudnék ott ütni mindenkit... :( Lepj be a Hörcsög imádók csoportba, ott is fogsz segítséget kapni, és talán gazdikat is találsz. A hörcsögös könyvet szerintem felejtsd el. Nemrég láttam egyet a Libriben, minden oldalon legalább 4-5 oltári nagy baromság volt benne. :( A kicsiket 4 hetesen válaszd szét legalább nemenként, de a legjobb egyesével lenne, ugyanis a tesók is verekedni fognak, ha elérik az ivarérett kort. Itt egy kis segítség, mit tegyél még: [link] Ez a weboldal a legjobb egész Magyarországon, itt semmi fals információt nem fogsz találni.
2017. aug. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2017. aug. 9. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!