Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Alom csere? Mikor cserélhetem...

Alom csere? Mikor cserélhetem ki elés után?

Figyelt kérdés
Szerdán elet a törpe hörcsögünk.Az almot rá 2 napra ki cseréltem,hogy tiszta és ne legyen büdös.Wc papír guriga a lakosztálya.Ott voltak bent mikor ki vettem míg ki takaritottam.A picithez nem nyultam.Baj,hogy ki cseréltem.

2017. aug. 18. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem értél a picihez, akkor szerintem nem baj.

Ha sokszor takarítod, akkor az anyja valószínűleg megszokta.

Egyébként, ha azt mondanám, hogy baj, akkor mit csinálnál? Visszatennéd a régi almot? :DD

Nem kötekedésből írom, csak ha előtte tetted volna ki a kérdést akkor úgy logikusabb. :)))

2017. aug. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne szaporíts, mert még a leg-leg-legalapszintűbb dolgokkal sem vagy tisztában, mint:

2. A hörcsögöknek szükségük van házra. Rengetegféle kapható kisállatboltokban és az interneten. Ha a höridnek lenne akkor valószínűleg nem egy gurigába ellett volna.

3. Ellés után legalább 2 hétig nem takarítunk! Stressz hatására felfalja a kölykeit! Teljes alomcserét pedig SOHA semmilyen hörcsögnél sem csinálunk! Hatalmas stressz nekik! Elvesztik az összes szagnyomot, idegen környezetbe kerülnek! És ha a létminimumon, tehát 60×40 centis helyen tartod (ez tényleg a legkisebb amin jól érzi magát!) akkor nem is kell, mert automatikusan az egyik sarkot fogja kijelölni vécének és csak oda piszkít. Fontos még hogy mindig legalább 10 centi forgács legyen alatta, hogy tudjon ásni.

3. Vedd ki tőle a mókuskereket és a fürdőhomokot (amik szintén alapfelszerelések!), amúgy a mókuskeréknek zárt futófelületűnek és legalább 20 centisnek kell lennie!

4. Adj az anyának lisztkukacot, túrót mert kell neki a fehérje, főleg most!


Ha bármi kérdésed van, nyugodtan írj! :)

2017. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, elszámoltam magamat, nézzétek el nekem! :D
2017. aug. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!