Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit lehet játszani egy hörcsög...

Mit lehet játszani egy hörcsöggel? Mit szeret csinálni?

Figyelt kérdés

Úgy értem, mi az amit szeret csinálni, azon kivül hogy futkos a mókuskerekén...


Milyen dolgokat lehet neki még beszerelni a ketrecébe amit tud, vagy megtanulhat használni?


Vagy én mit játszhatok vele? (nem hülyeségekre vagyok kiváncsi:D)


2010. jún. 5. 23:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én semmit sem tudok vele játszani. Nem marad meg a kezemben sem, így ha kiveszem mászik egyik kezemből a másikba. Kb.ennyi.

Amúgy a mókuskeréken kívül még csövekben szeret bújkálni.:)

2010. jún. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

[link]


Bocsi a hosszú linkért! Nézd meg!

2010. jún. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez a második úgy néz ki mint egy elektromos gyümölcsfacsaró gép:D de azért jónak tűnik:)
2010. jún. 5. 23:49
 4/14 A kérdező kommentje:

Még valami?

Vagy olyan amit kézzel is lehet akár?

2010. jún. 5. 23:50
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a hörcsög nem a legjobb háziállat. Én sok ismerősömtől hallottam, hogy büdös, rengeteget kell takarítani stb... és egyáltalán nem lehet annyira szeretni, mint egy kutyát vagy macskát.


Úgyhogy jól gondold még meg!


18/F, úgyhogy nem házsártos anyuka vagyok. :D

2010. jún. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kézzel? Nem fog szaladni a labda után, ha erre gondolsz.

A linken bejelölt bújók (ha megnézted az egész oldalt), igazán érdekesek.

Vegyél kiskutyát, azzal futni is mehetsz!

2010. jún. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%
szeret menekülni a macskám elől, aki egész ügyesen egerészik.
2010. jún. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az én hörcsögömnél bent van egy fél kókuszdióhéj, ami elég erős hogy ne tudtja szétgágni, viszont el tud szórakozni vele. Szeret felmászni rá, alábújni, felborítani. Másik játék, hogy borsóhéjat kettéveszek, és rárakom a rácsra, úgy hogy belógjon, de ne nagyon tudja elérni. Ilyenkor minden felől próbálkozik, a ketrecen függezkedve megy érte, vagy addig-addig ágaskodik, míg el men éri :) Van rengeteg lehetőség a játékra, csak kreatívnak kell lenni ;)
2010. jún. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

En annak idejen levittem a hormiet a szemkozti jatszoterre ahol nincsenek kutyak.

Letettem a fube had rohangaljon, mindig talalt maganak valami fini zsenge fuvet, bepakolt belole, utana vittem haza, hogy kitehesse a zsakmanyt.


Amugy mar kiestem a horcsogosdibol, de mostmar lehet nekik kapni ilyen futo gombot. (ket potyi a o-kra)

Bele kell tenni es akkor hajtja a lakasba.

Kezzel valo jatek nekem is csak az jut eszembe mint amit te is irtal.

Meg nekem jarkalt ossze-vissza a vallamon, amikor tanultam, lement az iroasztalra, megragta a kemeny fedeles nemet konyvet, halal boldog volt tole :D

(mindig kikopte amit leragott)

2010. jún. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Wc gurigát is berakhatsz neki,aztán van rágcsálóknak ilyen függő,amin tud hintázni,és tényleg szereti az alagutakat.Fogkoptatót is vehetsz neki,mindenféle formában és színben vannak,van gyümölcsöt ábrázoló is.Ha van társa,akkor jobban elszórakoznak.
2010. jún. 6. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!