Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak ha megcsípte a...

Mit csináljak ha megcsípte a tengerimalacom száját a darázs?

Figyelt kérdés
Fel van dagadva is neki, fájni úgy látszik nem fáj neki, de orvoshoz most nem tudom bevinni. Mit csináljak?

2018. aug. 28. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne haragudj,hogy ilyen későn írok de csak most találtam meg a kérdésed. Ha nem fáj neki,nem zavarja pl.evés közben akkor szerencsés a malacod☺ Ha lehetőség van rá akkor menj be egy kisállatkereskedésbe és ott az eladót kérdezd meg hátha tud valamit ajánlani. Lehetséges ,hogy a jég is segítene. Csavarj egy jégkockát rongyba,vedd az öledbe a cocát és simizés közben lassan tedd oda a szájához,ha nem zavarja(nem kezdi el rágni vagy nem fordítja el a fejét akkor hagyhatod egy kis ideig rajta. Amint tudod vidd dokihoz!😊

Jobbulást a malinak!

2018. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

"Ha lehetőség van rá akkor menj be egy kisállatkereskedésbe és ott az eladót kérdezd meg hátha tud valamit ajánlani."

Hát kereskedésben inkább ne kérj segítséget. Fingjuk nincs az állatokról. Gyakran a fajokat sem tudják megkülönböztetni. Ott semmilyen tanácsot ne fogadj meg. Vidd egzotikus állatokhoz értő dokihoz, amilyen gyorsan csak tudod.

2018. aug. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Bocsánat...nem akartam rosszat csak tapasztalatot írok. Nálunk mindig segít az eladó,nagyon jóban vagyunk . Sokat tud az állatokról és ért is hozzájuk. Mindig tudja hogy mi kell. Pl.mekkora ketrec milyen hám milyen gyógyszer szükséges. Lehet,hogy náluk nem ilyen a boltos de egy próbát megér😮 De azért persze azzal is tisztában kell lenni amit leírtál,hisz lehet,hogy valamit csak rádtukmál miközben egyáltalán nem lenne jó az állatkának.
2018. aug. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm😊 normálisan tudott tőle enni nem zavarta, sőt reggelre már le is apadt, és már épphogy csak látszik😊
2018. aug. 29. 10:34
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hála az égnek 😊😊

További jó malacozást!

2018. aug. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!