Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Öngyilkos lett az egerem?

Öngyilkos lett az egerem?

Figyelt kérdés
Pár hónapja egereket tartok otthon, csak hobbiból. Ma reggel többször is felkeltem arra, hogy kb. 3alkalom/másodperces gyorsasággal a terrárium kemény fedeléhez ugrál. Mikor elkezdtem kopogni neki, abbahagyta, de miután vissza aludtam, ez többször megismétlődött még. A reggeli felkelés alkalmával meg már azt láttam, hogy halott. Itt maradt 5 kicsi, amiknek már csak egy hét kellene, hogy enni tudjanak...

2019. márc. 17. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg kicsi és ingerszegény a hely, te meg szaporítasz hozzáértés nélkül.
2019. márc. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Minden élőlény megérdemli, hogy tisztességesen bánjanak vele. A világ nem azért van, hogy őfelsége Az Ember kénye-kedve szerint kínozhasson minden más élőlényt, mert többnek tartja saját magát.
2019. márc. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Fialt az egér. Egy állatszerető ember nem hagyja, hogy az állata bármikor fialjon, mert az állatnak ez nem jó. Ha meg tenyésztő lenne, nem ide irkálna...
2019. márc. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem öngyilkos lett, hanem te kínoztad halálra.
2019. márc. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És mivel kínoztam halálra?
2019. márc. 18. 00:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Vidd el boncoltatni mondjuk Papp Georgina doktornőhöz, és kiderül. Az egyik mentett hörcsögöm szívbeteg volt. A másik petefészek cisztába halt bele. A harmadik gyomorrákba. A boncolás során sok érdekes dolgot lat az ember.
2019. márc. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt elég vize? Mivel szoptatott, nagyon fontos a folyadékutánpótlás, máskülönben vagy szomjan halnak (lehet, hogy a kopogással jelzett volna kétségbeesésében), vagy megeszik a kölykeiket.
2019. márc. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!