Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amit Caesar Milan mond, az...

Amit Caesar Milan mond, az energiákról az igaz?

Figyelt kérdés
Nézem a műsorát, ami nem rossz, de mindig jön ezzel a "pozitív kisugárzással/engeriákkal" Hogy egy állat érzi, hogy hogy érünk hozzá, ilyen energiákat közvetítűnk felé. Ilyen komolyan van? Én csak annyit hiszek, hogy lehetséges, mert én szeretem a kutyákat, és soha, de soha nem harapott meg még egy sem, nem is morgott rám, se ismert kutya, se kóbor, se ismeretlen. Ismerösöm utálja a kutyákat, és mindig kerülik a kutyák, nem akarnak oda menni hozzá, meg morognak rá. Hiába akar kedves lenni velük. Ez emiatt lehet?
2010. júl. 11. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy komolyan mondja. Te is érzed/látod azt, hogy egy másik ember milyen hangulatban van: boldog, szomorú, fél, stb.


"Ismerösöm utálja a kutyákat, és mindig kerülik a kutyák, nem akarnak oda menni hozzá, meg morognak rá."


Gondolom nem csak utálja, hanem fél is tőlük, szóval teljes mértékben lenézik a kutyák.

2010. júl. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én is nézem a műsorát és imádom mióta használom a tippjeit sokkal jobban kezelem a kutyáimat! a pozitív gondolkodás bevált és a vezetői kisugárzás is... minden.. jobban tisztelnek a kutyáim:)
2010. júl. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez igaz, csak annyival egészíteném ki, hogy a kutya az általad kisugárzott érzéseket fogja/tudja olvasni.

Nem véletlen mondja a showban sem: "Ha nem tudod hogyan érzed magadat, csak nézz rá a kutyádra"

Mivel az életben minden energia (energia az a létezés), ezért könnyebb és egyszerűbb energiáról beszélni.


Ha tudsz angolul érdemes a Leerburg filmeket is megnézni, nagyon hasznosak.


Láttad már a Dog WhispererS06E01-et filmet? A Mastering the Leadership DVD-t is töltsd torrentről. Nagyon jó !!!

2010. júl. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Caesar Milan a csodálatos kutyadoki?

am persze h igaz amit leírtál

am én Victorai Stilwellt szeretem a póráz két végén ő nekem sokkal szimpatikusabb )

2010. júl. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Akiteki ***** válasza:
41%

Valami trükkel el kell adni a műsort, mert ebből élnek.

Ha tökegyforma volna, nem nézné senki csak az egyiket.

Egyik amerikai filmre vagy könyvre se vegyél mérget, azért készülnek, hogy a piacot kiszolgálják. Figyeld a saját kutyádat és hasonlítsd össze a tapasztalataidat másokkal és ezekkel a műsorokkal. Rá fogsz jönni, hogy sok újat nem tudtak mondani. Ha lenne jó PR-ja, igen sok kutyakiképző csinálhatna ilyen műsort nálunk is. Szerintem a Cerberos kutyasuli ezerszer többet tud, mint ezek a filmek.

2010. júl. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

igen, igaz!


E=mXc2 minden energia, ez ma már tudományos tény:)


stay pozitiv!

2010. júl. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
így van gondolkodjunk pozitívan és legyünk nyugodtak, magabiztosak ha ebből a hozzáállásból fakadnak a reakcióink a kutyák vevők rá maximálisan és könnyebben ismernek el vezetőként mintha erőszakosan, kiabálva vagy kérlelve, könyörögve reagálnánk !
2010. júl. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!