Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a német...

Mi a véleményetek a német boxerről?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

A világ legcsodálatosabb kutyája!!!

Főleg a sárga boxer. Nekem személy szerint sajnos nem az van, de a barátomnak igen.

Örök gyerek, egy bohóc. Imádom!!! Aki ilyen kutyát választ magának az örök társat is választ, aki mindig ott lesz h felvidítsa még a legrosszabb időszakában is.

Ezt nem lehet leírni szavakkal amit ez iránt a fajta iránt érzek :) Bocsi... :S:$

20/L

2010. júl. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Elég gagyi válaszokat adnak , hát megmondom az őszinte véleményemet róla.... Szerintem nem a legszebb, legaranyosabb kutyus, de hát.... ízlések és pofonok :)
2010. júl. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyo... Kivéve az előttem író :D
2010. júl. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő az a kutya aki mellett nem lehet unatkozni :) Nagyon szeretem a boxereket, mindig vidám bohócok, a társaság középpontjai :)
2010. júl. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

imádnivalóak és szerintem nagyon szépek!

én mindig az ilyen típusú, tömzsibb orrú kutyákat szerettem, nekem francia bulldogom van és ő sem hasonlítható össze más kutyafajtával.

Ismerek boxert ő is pattogós, pörgős és vidám.

2010. júl. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
én nem voltam oda a boxerekért, amíg meg nem leptek egy kis keverékkel. (illetve a sors meg nem lepett vele, a többi már csak rajtam múlott). nagyon mókás eb, bár neki sajnos nagykorára kicsit megnyúlt az orra,mert az apja valami husky vagy mi volt. azt tudom hogy tényleg igazi társ, teljesen ráhangolódik a lelki állapotodra. tudja mikor milyen legyen. nagyon féltő,óvó szerintem. ha tudta hogy elmegyek akkor igyekezett utánnam jönni. néha azzal szórakoztunk séta közben, mikro előre ment hogy elbújtam a gazban :D mindig megtalált. továbbá nagyon okos és jó házörző :)
2010. júl. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia, nekünk volt egy, nagyon szerettem, okos, szép és barátságos kutya volt :) Nyugodt szívvel ajánlom. Jah, és az sem hátrány, hogy ha megtámadnak meg tud védeni...
2010. júl. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!