Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell csinálni ha a kiskuty...

Mit kell csinálni ha a kiskutyának nyitott szájpadlása van? Lehet műteni? Kell? Hogy etessem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Állatorvos biztosan tudna neked segíteni. Én még nem is hallottam ilyenről. Milyen az a nyitott szájpadlás?
2010. júl. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet műteni az ilyen kölyköt el kell sajnos altatni. a nyitott szájpadlás azt jelenti hogy az orr és a szájüreget elválasztó szövetek és porcok valamint a csontszerkezet nem forrt egybe a két üreg egye nyílik. amikor a kölyök szopna az orrába is folyik a tej így nem tud rendesen levegőt venni és vákumot sem tud létrehozni a szopáshoz a kis szájában.
2010. júl. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és ez látszik ha kinyitom a száját? Mert belenéztem de nem láttam elváltozást, az ujjamat oda raktam és éreztem h szívja! Nem jönn sürűm az orrából a tej, és már 8 napos a kicsi! Ki lehet zárni? doki hnap lesz...
2010. júl. 12. 21:19
 4/10 anonim ***** válasza:

Az előző kérdésedben még azt írtad, hogy ma 6-kor volt doki... :(


Szegény kutyusok.

2010. júl. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Milyen előző kérdésembe?
2010. júl. 12. 22:10
 6/10 Akiteki ***** válasza:
8 nap alatt mennyit fejlődött? Ha nőtt, hízott (ilyenkorra már meg kell duplázni a születési súlyát), akkor nincs neki ilyen baja.
2010. júl. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2010. júl. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már elpusztult volna ha ez lenne a baja, hiszen akkor szopni sem tud megfelelően.
2010. júl. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez nem az én kérdésem, de a probléma ugyan az!
2010. júl. 12. 23:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nyitott szájpadlása lenne, akkor azt láttad volna. Mivel a csontos rész nem forr össze, szóval, ha nem látsz lyukat a szájpadlásán, biztos nincs ilyen baja.
2010. júl. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!