Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez már beteges? Vélemények?

Ez már beteges? Vélemények?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az állatokat, sőt, kijelenthetem, jobban, mint az embereket!

Nem kell különösebben részleteznem, hogy az állatok őszinték, önzetlenek, hűségesek, a legjobb barátaink.

Sokkal jobban érzem magam állat(ok) társaságában, mint emberek között.

Az állatok valahogy megérzik, hogy szeretem őket anélkül, hogy hozzájuk szólnék. Szerintem ez is nagyon jó dolog!


2010. júl. 12. 20:55
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Háziállatok, házi kedvencek közül a kutyusokat szeretem talán a legjobban.
2010. júl. 12. 20:56
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Hát izé...most erre mit lehet mondani? Nekem is nagyon fontosak az állatok, de egy állat az nem ember. Bár vannak emberek akiknél még egy szobanövényt is többre tartok, na mindegy .


Azért nem jó túlzásba esni. Emberek vagyunk, emberekkel is legyen kapcsolatunk, ne csak állatokkal

2010. júl. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
dettó ugyanez vagyok az h lehet kutyám ez áldás :) (L)
2010. júl. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem beteges. Én is jobban szeretem őket. Állatorvosnak fogok tanulni, elvégzem a kutyakiképző, kutyakozmetikus képzést, és szeretnék kutyát tenyészteni. Természetesen szűrésekkel, törzskönyvvel, versenyekkel, tenyésszemlével és kennelnévvel. Az enyém már lehet, hohy tényleg kicsit beteges, főleg, hogy akarok egy tanyát is, ahol tehenem, kecském, és kacsám lesz.
2010. júl. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is így vagyok ezzel. Pont így. Inkább egy állat társaságát választom, mint egy emberét, mert állatban még sosem csalódtam, de emberben...hajjaj.

Néha bogarasnak tartanak emiatt, vagy "zárkózottnak", sőt egyeseknek nagyon szúrja a szemét ez az egész dolog, de engem nem érdekel. Akkor is így vagyok boldog és nem akarok senkinek sem megfelelni, csak boldog akarok lenni és az állatok boldoggá tesznek. :)

2010. júl. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
2. vok mondjuk néhány embert azért jobban szeretek mint egy ismeretlen kutyát
2010. júl. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Valszeg össztársadalmi jelenségről van szó, mert a kutyamenhelyek gyakran kenterbe verik az elesett, vagy beteg embereket segítő alapítványokat az 1%-os felajánlásoknál.
2010. júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
19%
Köszi, nekem egy sürgős kérdésem van amire nem válaszoltak még, te meg ilyen baromsággal,amit már ráadásul milliószor kiírtak pillanatok alatt kapsz 7 választ..ha szereted az állatokat nem terelnéd el a figyelmet a sürgős kérdésekről.
2010. júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Az állatok soha nem hazudnak, soha nem bántanak meg. Őszintén ragaszkodóak, hűségesek.

A legtöbb ember ellenben....!!!! IGEN, BECSAPNAK, ÁTVERNEK!

2010. júl. 12. 21:06
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem beteges, inkább butaság, vagy mégjobb kifejezés, a szűklátókörű. Nyilván az ember sokszor csalódhat fajtársaiban, ezért - akárcsak te- az egekig magasztalhatja za alternatívát, az állatokat. De ettől még élnek nagyon jó emberek is a világon, mint ahogy kapásból be tudnám mutatni neked a lovam, aki olyan kamu betegséget tud tettetni, ha nincs kedve, hogy csak na (őszinte kiesett), csak érdekapcsolatat létesít, azaz etetheted vagy vakarhatod munkán kívül (önzetlen kiesett), a hűségére se tenném fel az életem, és csak azért jó barát, mert én szeretem, de mások utálják. Szóval a lényeg, a világ nem fekete és fehér, próbáld nyilt elmével meglátni a jó is benne.
2010. júl. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!