Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 5éves szuka rottweiler és...

Egy 5éves szuka rottweiler és egy pár hónapos kan tacskó kiskutya összeszoktatása?

Figyelt kérdés
Van egy 5éves szuka rottweilerunk és a napokban hoztunk oda egy kan tacskó kiskutyát, hogyan szoktassam oket ossze? A rotink mar több kutyat is "kinyírt" de mindegyik szuka volt. Felek hogy ez történik, vagy esetleg a masik rossz véglet, hogy elhanyagolva fogja magat erezni, depressziós lesz.
2019. okt. 9. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Első körben talán meg kellett volna nevelni azt a rotit mielőtt másik kutyát visztek oda. Főleg, hogy "már több kutyát is "kinyírt".

Kérdésedre a válasz benne volt a fenti szövegemben is: Neveléssel. Ami nektek nemigen megy ahogy le is írtad, szóval irány a kutyaiskola. Mindkettővel.

2019. okt. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Első vagyok.

Ja, és ivartalanítsatok mindenkit, de főleg a szukát.

2019. okt. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem privátban kell verni a nyálunkat kedves, hanem megfogadni a tanácsokat, mielőtt még több kutyát nyírtok ki.
2019. okt. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy én is leírtam neked, hogy a "kioktatásomban" ott volt a segítség, ha nem sikerült felfogni akkor nem velem van a gond. Vagy milyen segítséget vársz? Neveljem meg helyetted a kutyádat? Esetleg helyetted gondolkozzak?
2019. okt. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Mielőtt hazahozod a kölyköt kellett volna elgondolkodni! Például megnézni, hogy hogy reagál rá semleges területen, utána nálatok úgy, hogy nem érintkeznek.. Felelőtlenség így kutyát odavinni!
2019. okt. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
a roti az azonos neműekkel domináns fajta,ilyen alapon a kan kutyusnak kevesebb a félnivalója. az előttem szólónak pedig igaza van,kérdéses a hozzáértésed a kutyatartáshoz finoman szólva. foglalkozni kell vele,erősen szükséges.
2019. okt. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
11. Nem a kutya veszélyes, hanem a gazdája...
2019. okt. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Attól, hogy törölteted a nem tetsző válaszokat, attól még egy idióta állatkínzó maradsz...
2019. okt. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Semmi gond, töröltesse. Én is jelentettem az ő utolsó két hozzászólását, de úgy látom a többi is erősen kifogásolhatónak lett ítélve. Nem csodálkozom.
2019. okt. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Állatkínzó maradok jaaaajaaa tesooo xddddd azota oribarik puszi
2019. okt. 29. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!