Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetnék, hogy nyugodtan...

Mit tehetnék, hogy nyugodtan aludjon a helyén?

Figyelt kérdés

A történet röviden: Tegnapelőtt a kutyámmal történt valami a kazánházban, ahol alszik. Talán rosszat álmodott vagy epilepsziás rohama volt. Lényeg, hogy mikor kimentünk a zajra, egy táska szíjába beleakadva találtuk meg, úgy hogy körülötte minden össze volt döntve. Miután kiszabadítottuk, nyüszögve járkált az udvarban, nyugtalan volt. Nagy nehezen sikerült elaludnia. Tegnap este viszont újra nyugtalanul járkált, egyre fáradtabb lett, de nem aludt, bújt mindenhova. Végül a kazánházon kívül sikerült alvásra bírni, de hallottam hajnalban, hogy megint felkelt.

A kérdésem az lenne, hogy mivel fél a kazánházban, hogy tudnám meggyőzni, hogy nincs mitől félnie bent? Mit tehetnék, hogy megnyugodjon és elfelejtse a történteket? A babusgatás, simogatás és hogy vele voltam, nem használt. Adjak bent neki enni, égve hagyjam a lámpát, vagy mit csináljak?

13 éves kan.


2019. nov. 21. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Szereted azt a kutyat? Akkor hivd be a hazadba! A gazdaval nyugodt a kutya. Mi is egyutt alszunk.
2019. nov. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
40%
Nem tudom, hogy ennyi idős kutyánál beválik-e, de kölyköknek szoktak valami olyan tárgyat odarakni, amin rajta van a gazda szaga, pl valami ruha.
2019. nov. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Gondoltam, hogy valaki jön majd ezzel a dumával. Gondolkozz már logikusan! 13 éves, világ életében a kazánházban aludt. Szerinted jobb lenne kiszakítani onnan és bezárni a házba, ahol még sosem aludt? Hajnali 3-ig kint voltam vele, megteszek érte mindent, de ezzel csak rontanék a helyzeten! Segítségre van szükségem, nem okoskodókra, akik csak azt hajtogatják, hogy a kutyát bent kell tartani! Ki a franc vagy te, hogy megkérdőjelezed a szeretetemet a kutyám iránt? Szerinted miért tettem fel a kérdést, poénból?

#2 Köszönöm, megpróbálom.

2019. nov. 21. 15:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ijesztgetni akarlak, de elég idős a kutyus. A miénk is kb ennyi éves korában kezdett “elbutulni”, furcsa dolgokat csinálni, kb mint egy idős ember, mikor elkezdődik a demencia. Figyelni kell rá, a kazánházból pedig szerintem tüntess el mindent, ami veszélyes lehet, belegabalyodhat, magára boríthatja stb.
2019. nov. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!