Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idősebb kutya hozzászoktatása...

Idősebb kutya hozzászoktatása egy fiatalabbhoz?

Figyelt kérdés
Adott egy Japán spicc akinek már 3 éve vagyok boldog gazdia. Volt mellette egy idős keverék kutyus csak ő sajnos elment. Szeretnék hozni mellé egy KÁJ-t, hogy legyen egy házőrzőm is, csak nem tudom, hogy idővel a KÁJ nem-e fogja bántani, mert feljebb szeretne kerülni a dominanciai ranglistán

#spicc #káj #kutyadominancia
2019. dec. 3. 17:09
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nem bántaná. Ha kis kölyök korában is figyelsz már rá, szerintem nem lehet baj.
2019. dec. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mamám a tacsija mellé vett egy kis berni pásztort. Amikor a berni 10x nagyobb lett mint a tacsi akkor is maradt a sorrend és sose bántotta a másikat
2019. dec. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Csak ugye a berni közel sem olyan domináns fajta mint a közép ázsiai, és ettől félek.
2019. dec. 5. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!