Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A drótszőrű tacskó kevésbé...

A drótszőrű tacskó kevésbé fázós, mint a rövidszőrű?

Figyelt kérdés
2019. dec. 5. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem tartható kint. A drótszőrű tacsinak alig van több szőre.
2019. dec. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel rövid lába van, közel van a földhöz az egész teste, és a pocakján kb. semmi szőr nincs. Hiába van a hátán és a pofáján hosszabb szőr, ugyanúgy fázni fog. A 10 centis hóban meg el is veszik. :)
2019. dec. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit kevésbé, de a hasán neki sincs bunda, plusz ugyanúgy rövid lábú, alacsony. Télen nem tartható kint a drótszőrű sem.
2019. dec. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eszem ágában nem lenne kint tartani :) testvéremnek rövidszőrű tacsija van és 10 fokban már fázik. Én is szeretnék egy törpe tacsit, de akkor inkább egy drótszőrű mellett döntök. Szeretek télen is sokat sétálni. Természetesen kapna kabátot.
2019. dec. 5. 18:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia ,Igazából a tacskók fáznak 20 fokban is:) De, és ezt tacskós tapasztalatból tudom ,nekem szálkásszőrű tacskóim vannak, aktívan hordom őket vadászni, ők kinti kutyák, egy jól szigetelt (15 cm hungarocell ,oldalt,alul ,felül)kutyaházuk van es ilyenkor télre vagy hát hűvösebb időre, mindig rakok be nekik plusz szalmát a házukba, ahogy azt kicsit összetörik természetesen mindig pótolom, de imádnak bevackolni.Rajtuk a ruha maximum a narancssárga jelzőnyakörv,hozzátéve el sem viselnének semmi ruhát. Ha van ezzel a fajtával kapcsolatban kérdésed akkor szívesen válaszolok ,nyugodtan tehetsz fel állatorvosi kérdést is erre is fogok tudni válaszolni.
2019. dec. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!