Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan készüljek fel egy mudi...

Hogyan készüljek fel egy mudi tartásra?

Figyelt kérdés
Jövő ilyenkor már költözés alatt leszünk és szüleimmel megbeszéltük hogy lehet egy kutyám. Én a Mudit választottam mert sokat mozognak szépek és inteligensek. Kinti kutya lesz de lesz egy szigetelt kutyaháza amibe plusz hideg időszakba pihe puha párnácska. Jelenleg van egy cicánk de költözés után egy évvel lesz még egy cica. De a kérdés az hogy mit érdemes még beszerezni neki játékokon és fésün/kefén kívül? Illetve milyen tápot adja neki?

2020. ápr. 14. 09:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%
A mi családunkban 4 mudi és 1 mudikeverék volt eddig és számtalan macskánk illetve haszonállatunk. Az állatokat imádják, ha együtt nőnek fel, akkor különösen szoktatni sem kell. Én az első mudimat 10 évesen kaptam. Igaz én egy kutyakiképző melett nőttem fel, de aboszolút egyedül foglalkoztam vele utána.
2020. ápr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
23%
Vagy inkább mudi jellegű keverék. :)
2020. ápr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
16%
Na ne már, hogy minden tenyésztő csak bentre ad mudit...
2020. ápr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13%

ÉS HONNAN FOGJA TUDNI? HOGY HOL TARTOM???


Elárulom: SEHONNAN!


Peeerrrsszzeeeee, bent fog alukálni, hogynee!

Ezt mondom, és annyi!


És aki valóban munkára venné?


Ne legyetek idióták!


Nevetséges, amikor leírjátok, hogy vizslát nem vehet vadász, meg szánhúzóknak nem adnak huskyt, meg hasonlók.

2020. ápr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
54%
Hát onnan pubikám, hogy van szerződés, elő és utókontroll. Valamint, igazán jó kutyát te nem kapsz magánemberként, jó kennelből. Ahonnan nekem van shetiem, csak úgy kapsz kutyát, ha már vannak versenyeredményeid és neved van a kutyázásban. Szóval nem pubi, a magadfajta nem kap fajtatiszta minőségi kutyát. :)
2020. ápr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!