Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS, A KISKUTYÁM NAGYON...

SOS, A KISKUTYÁM NAGYON REMEG. Nem érzi jól magát. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

1éves yorkimat ma elvittem a mamámhoz,és a kutyám szereteett eddig macskát kergetni,de most a macska rágrott,szerencsére ugylátom nincs baja,de nagyon megijedt,én mindig mondom,és féltem,hogy NE ENGEDJÉK MACSKÁHOZ..de a mamám nagyon makacs,és nem érdekli mit mondok,és nem volt eddig nagyon baja,evett egy picit a jégkrémemből,meg játszott a macijával,most viszont elkezdett remegni,és nincs jó kedve,gondoltam játszok vele az udvaron de nem nagyon akart,pedig egyébként imád kint játszani velem,és most alszik,most nem remeg,takaróban itt fekszik az ölembe és alszik.

most nem remeg..de nagyon félek,mi a baja?mit csináljak?mi lehet a gond? segítsetek kérlek:(

szomorú és aggódó 14/L


2010. júl. 27. 18:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
33%
amugy énsem engedem oda a macskához..bármien bacit elkaphat tőlük .
2010. júl. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Winner of Royal Hill ***** válasza:
46%
Nem kap el bacit a macskától,csak épp fenáll a veszélye,hogy egy jól megtermett macska lenyeli a lábtörlőkutyát....
2010. júl. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
36%
Ha megdöglik attól, mert jégkrémet evett NEM KUTYÁNAK VALÓ ÉTEL!
2010. júl. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
69%

Szórakoztató, ahogy paráztatjátok egymást:))

Mérgező étel a csoki, HA FOLYAMATOSAN NAGY MENNYISÉBEN ESZI.

Hagyjátok már abba ezt a megmérgezted a kutyát egy kis csokival dolgot.Valószínű iszonyatosan veszélyes lehet, ha kehet kapni kutyacsokit.(ami amúgy normál étcsoki)


A macska meg rálehelte a gondosz macskabaktériumot és azzal megmérzete.

És orvoshoz küldenétek ezt a szerencsétlen kislányt.


SEMMI BAJA megijedt, majd megnyugszik, valószínű innentől vagy szívből gyűlölni fogja a macskákat, és/vagy félni fog tőlük.és ennyi.


Ennyi.

2010. júl. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a segitséget és a válaszokat! főleg akik nagyon keedvesek:)

már szerencsére nincs baja a kutyusomnak,sétáltunk,játszottunk,ivott sok vizet!!

a linket is köszi mert sok hasznos dolgot tudhatok meg ott az oldalon.

szóval nem voltunk orvosnál,de a kutyám már jól van,és KÖSZÖNÖM!:)

2010. júl. 27. 20:15
 16/20 anonim ***** válasza:
52%

Azért csak óvatosan, érdemes elolvasni ezt a kérdést és a válaszokat végig!


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__378629-mitol-..

2010. júl. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Akiteki ***** válasza:
49%
Azért remegett, mert látta, hogy kétségbe vagy esve. És aggódott, hogy mi baja lehet a gazdinak.
2010. júl. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__378629-mitol-..



szegény:( elolvastam...ez szörnyűű:(

2010. júl. 27. 22:55
 19/20 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem a macsek miatt remeghetett, nem egy pár nyalás jégkrém miatt, de tényleg ne adj neki édességet. A tacskó keverék kiskutyámat egyszer megtámadta két nyitott kapun kirohanó német juhász, utána remegett vagy egy óráig, mi is nagyon megijedtünk, hogy komolyabb sérülést kapott, két óra múlva rohantunk volna a dokihoz, de addigra már kutya baja sem volt.
2010. júl. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
51%

Ha remeg, mérj neki lázat. A fenekébe a hőmérő 3 percig.

38.5-ig normális, afölött kell aggódni. Ha túl alacsony, az se jó.

Remélem, csak megijedt szegényke.

2010. júl. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!