Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknak tényleg csak 5...

Kutyáknak tényleg csak 5 fokon szabad a fagyasztott nyers húst felengedni?

Figyelt kérdés
2020. máj. 2. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
5 fok? Akkor majd télen
2020. máj. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem,hogy ha este kiveszem a fagyasztóból és kb mondjuk 20 fokon olvad ki,de reggel beteszem a hűtőbe attól még nem lesz baja? Illetve hűtőben meddig lehet 2-3 nap? Hús meg belsőség pl csirkemáj.
2020. máj. 2. 23:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Én mindig hűtőben olvasztok ki, ha nem 10 kilós egybafagyott hús, akkor kiolvad reggelre, utána vedd ki és várj egy kicsit.

Porciózd ki esetleg, kis adagokba, így mindig annyi lesz kiolvasztva, ami elfogy. Nem hinném, hogy hűtőben tartva baja lenne 2-3 nap alatt, de mondjuk a belsőség állagán nem javít...

2020. máj. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem.Nem 10 kilós,csak 1 kilós kiszerelésben vannak,csak például májból nem kell sok a kutyának azért kérdeztem,mert az összefagyott húst sehogy nem bírom szétszedni,majd esetleg baltával azt még nem próbáltam.Úgy csináltam egyébként ami 1-2 nap alatt elfogy annyit veszek ki,porciózni nem szoktam csak beleteszem egy műanyag kupába ami marad és úgy be a hűtőbe.Hűtőben nem olvadna ki reggelre,elég erős tömbök,annál kicsit melegebb helyen olvasztom ki.
2020. máj. 3. 00:15
 5/6 anonim ***** válasza:

En baltaval szoktam porciozni a fagyott hust. Semmikepp nem engedem fel meg egyszer. Nyershust olvasztas utan adok. Nem tarolom a hutoben. A csirke romlejony. En szarvast adok,az birna,de azt se tarolom.


Bensosegbol meg tenyleg nagyon kicsi kell.

2020. máj. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Somogyi Ági ***** válasza:

Felfagyosan porcizok, nyugodtan vissza lehet fagyasztani, kutya nem ember, baromi erős a gyomorsavjuk, baci esélytelen a húsból kB.


Mikor az egyiket eszi akkor veszem ki a másikat, ki olvad hűtőbe simán.


Én a 6,5 év alatt még sosem néztem a hőfokat, panasz nem volt a fogyasztó részéről 😆

2021. febr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!