Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja s mi okozza ezt?

Mi lehet a baja s mi okozza ezt?

Figyelt kérdés

A kutyam néha elkezd hörögni vagyolis inkább olyan mintha nem tudná rendesen venni a nevegőt ezt nem arra értem hogy légzés nehézsége van sokkal inkább arra hogy lehet be szorul neki a levegő? Vagy lehet alergiás valamire?


Erről a jelenségről van szó : Néha a kutyám elkezd ilyen hörgő hangot ki adni s a 2 hátsó lábát szét nyitja s elkezd ide oda sétálni s legtöbször oda jön hozzám mert volt hogy a hátára fordítottam s be nyomtam a tüdejét egy kicsit s így másodpercek alatt el múlt ez a hörgő/fulladozó tevékenysége...


Lehet csak alerga.. Sok a tuja a szomszédba és a szembe szomszédnál is valamint sok a növény... Meg nagyon sokat is futkározik az udvaron, lehet be szorul neki a levegő?

Álltalában akkor csinálja ezt amikor sokáig van egyhelybe pl fekszik s nézelődik vagy csak le ül valahova.



#kutya #allergia #hörgés #légzés #Betegség gyanús
2020. máj. 4. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagy megfázott,

Vagy rossz a szíve, és vizesedik a tüdeje.

Vagy...


Nálunk a kutya állandóan szedi a vizhajtot,3s pont ugyanígy csinál.

2020. máj. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyen igazam, de saját rossz tapasztalataink alapján én azt gondolom szívizom renyheség.

Állatorvos kellene és megfelelő gyógyszerezés.

Ne nyomkodd a tüdejét!... bármitől is van ez, de ha a szíve, akkor külön rosszat teszel ezzel.

Mennyi idős?

2020. máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

Lehet csak szipog. Állatorvos azt mondta előfordul. Bár így leírásból nehéz elképzelni hogy néz ki igazából. Mióta csinálja és milyen gyakori?


Próbáld meg levideózni és vidd orvoshoz.

2020. máj. 5. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Befelé tüsszentés is lehetséges.
2020. máj. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!