Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya hangszál műtétről mi a...

Kutya hangszál műtétről mi a véleményetek? Csak én gondolom, hogy szörnyű?

Figyelt kérdés
Most volt az Aktívban szó róla. Szerintem szörnyű ilyet tenni egy kutyával. A kutya ugat, ezt el kell fogadni.
2010. júl. 28. 20:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%

visszavenném az állatorvos diplomáját. Én attól félek, hogy a sok hülye hallotta a riportot és meg akarja, majd csináltatni.

Undorító

2010. júl. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Septimius ***** válasza:
68%
Tipikusan az az eset, amikor a gazda hülyesége miatt a kutyája szenved. Nevelje meg, hogy ne ugasson feleslegesen, mert sokakat zavar a pihenésben. Itt még mindig az a divat, hogy kidobjuk a kutyát a kertbe, hátha kifutkozza magát, de egyébként nem foglalkozunk vele. Kegyetlenség, az biztos, de még mindig jobb, mintha egy 5 hete nem alvó szomszéd megmérgezi.
2010. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
64%
szörnyű hova süllyedt a világ:(
2010. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
33%
Miért vennéd vissza a diplomáját? tuti ezt is tanitják az egyetemen
2010. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
49%

azért venném vissza a diplomáját, mert etikátlan és neki a gyógyításra kell esküdnie. És azért, mert a riportban is elhangzott, hogy TÖRVÉNY-be ütköző.

És a törvény az Alkotmány után a legerősebb jogi szabályozás.

2010. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Jolvan nah én csak kérdeztem
2010. júl. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
63%

A debarkálás igaz, hogy törvénytelen, de a szomszéd puliját megmérgezni is törvénytelen. Hármashorgot bedobni neki kajában is törvénytelen, hogy kínok között pusztuljon el.

Hol is van az elpusztítás a debarkálástól?Amíg nem voltunk eusok, addig törvényes volt, mint a szúnyogirtás.

2010. júl. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%
Hát azért szerintem nem olyan szörnyű dolog. A kutyának semmi baja nem lesz tőle. Nem kell ennyire túldramatizálni. Nem szép dolog de nem a világ vége.
2010. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
66%
és akkor hogy társalog a többi kutyával?
2010. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%
Egyáltalán nem szörnyű. A kutya ezután is ugat, csak NINCS HANGJA, maga az érzés megmarad neki. Nem nagy műtét.
2010. júl. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!