Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Susa táp Westie-nek? Tapasztal...

Susa táp Westie-nek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ki, mit tapasztalt??? Köszi előre is.
2010. júl. 29. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
szia,szerintem nem a legjobb minőségű de szívesen ajánlom neked a darling kutyatápot,a yorksir terrieremnek az a kedvence és kis darabokból áll így könnyen elropogtatja:)
2010. aug. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2010. aug. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
eddig az összeset én irtam a weboldalon klevan irve melyik eledel meddig és milyen kutyáknak vcaló
2010. aug. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek:tudod Te,mivel eteted a kutyádat,ha Darlingot adsz neki?

-Rengeteg gabona,ami felesleges a kutyának

-olcsó vágóhídi szemét,ami semmi másra nem használható,ez "melléktermék"néven szerepel.Ezt a vágóhídak azelőtt kiemelten veszélyes hulladékként kellett kezeljék,és rengeteget költöttek a megsemmisítésükre.Jöttek ezeket az igénytelen sz@rokat gyártó cégek,elviszik és feldolgozzák.Jól járnak,mert fillérekért jutnak alapanyagokhoz,a vágóhíd szintén,mert nem kell fizetni a megsemmisítésért.

Tudod,mi ez?Bőr,szőr,bél,fej,gyomortartalom stb.

-színező és ízesítőanyagok,amiatt "szereti"a kutyád

-tartósítószerek

-4 % (!!!)hús.


Ne add neki ezt a "tápot",hosszú távon árthatsz vele!A yorki kistestű,ki lehet bírni anyagilag a legjobb tápokat is.

Az általad beírt oldalon a Pro Plan kivételével a többi mind hasonló igénytelen kategória.

2010. aug. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ugyan ez a véleményem mint az utolsónak. Köszönöm. :)
2010. aug. 2. 14:19
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szintén westiem van.

Én biztosan nem adnám neki a darling,chappi meg a hasonlókat.

Ugyanis és úgy fogom fel ezt az egészet,hogy ha kutyát vállaltam akkor legalább gondozzam is/etessem is rendesen és a rendes alatt nem ilyen tápokat értek.Semmi hasznos nincs bennük.

Én Pro Plan Sensitivvel etetem: kgja 920Ft-ra jön ki,de ha nagyobb kiszerelésben veszek akár olcsóbban is.Ez egy jó minőségű táp és szerintem árban is megfizethető.

Vagy én még hallottam hogy a Bosch is jó,erről sajnos nincsenek infóim.

Ja és ami a lényeg,hogy nincs csirkeallaergiája meg mindenféle bőrbetegsége a kutyámnak,ami mostanában azért ahogy hallom ritkaság,ami nem feltétlen a kutya genetikájából(persze részben abból is ) hanem a gazdik holmi ...tápokkal való etetésük váltotta ki a kutyából ezeket az allergiás reakciókat.És nekem amúgy ilyenkor az tetszik a legjobban,hogy nagy részük nem tudja elfogadni hogy a táptól volt ez és továbbra is rossz minőségű.csirkés tápokkal etetik tovább a kutyákat.


Ha esetleg bármi kérdésed lenne még,szívesen adok tanácsokat,tippeket:)

Ivett

2010. aug. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a segítséget. Több Westie-m is van, így egy középkategóriás tápot keresnék, ami jó minőségü is és megtudom fizetni, és természetesen a kutyának is jó. Most Arion-t próbálunk, de a Susa is megtetszett. Elég jó arányban van benne fehérje ( bár a tiszta húst nem írja pontosan) és zsír. És elérhető áron van. Ami még tetszett az a Dog Chow, de nem akarom őket évekig Puppy táppal etetni, pedig szerették.

2010. aug. 2. 15:19
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]


Ezek a Kennel's Favourit-ok nagyon jó tápok,és árban is nagyon jók.

Én az m5 tápjukat rendelem majd,6800 ft a 15 kg.

2010. aug. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A BRIT tápot próbáltad már?

[link]

2010. aug. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia. A susa táp az kiváló prémium táp, kizárólag tenyésztői felhasználásra gyártják, de nem tenyésztők is vehetik. Bátran ajánlom. Én azt használom a tenyészetem etetésére.
2010. aug. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!