Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudja esetleg valaki mi...

Nem tudja esetleg valaki mi van a Julius-K9 webshoppal?

Figyelt kérdés

Hetek óta nem lehet tőlük rendelni, így végül egy másik oldalról rendeltem meg az új nyári hámjukat, viszont ott is azt írták vissza, hogy a gyartónál rendkívüli leltárt tartottak, illetve rendszer átállásuk volt, de ennek mar június 2-án rendeződnie kellett volna, azóta ők sem tudnak semmit.

Láttam, hogy mások is írták, hogy 3-4 hete rendeltek termékeket és még mindig semmi hír róla. Én is írtam nekik egy emailt még mielőtt megrendeltem máshonnan, de arra sem válaszoltak.

Nincs itt esetleg valaki aki ott dolgozik, vagy tud valami belsős infót?


Már nagyon várom az új hámot és nem örülnék ha heteket/hónapokat kene rá várnom, ráadásul azert valljuk be nem is volt túl olcsó, nem szeretnék ennyi pénzt kidobni az ablakon.



2020. jún. 10. 09:21
 1/1 A kérdező kommentje:

Durva, de már megcsinaltak, ugy néz ki csak ki kellett írnom. :D

Az oldal működik végre.

2020. jún. 10. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!