Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Új Yorki Gazdi vagyok! A...

Új Yorki Gazdi vagyok! A kutyim 8 hetes. Étkezés és nevelés témákban szeretnék tapasztalatokat és tanácsokat gyűjteni! Mik azok a tipikus Yorki "problémák"? Mitől kell tartani és mitől nem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2010. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2010. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A tenyésztő nem mondta el ezeket?
2010. júl. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem 8 hónapos a yorkim, és szerintem, amik nincsenek fönn honlapokon, pl, hogy majdnem minden yorkienak dupla fogsora van, ez azt jelenti, hogy a tejfog nem esik ki és mellé nő a másik, nekünk most szedték ki altatással (bódítással) 4 hatalmas tejszemfogát...plusz most mondta a doki, h az is egy tipikus probláma,h a lábukban vmi szalag vagy mi elszakad vagy nem tom, ez nem olyan amit mindenesetben műteni kell

kérdezd meg az állatorvost

2010. júl. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket! Szeretnék minden infót begyűjteni! Sok mindent mondtak,de jobb,ha mások tapasztalatait is meghallgatom! A tudásba,még senki nem halt bele! :) Szóval köszönöm a jó tanácsokat! :)
2010. júl. 31. 16:19
 6/6 anonim ***** válasza:
hello nekem 1 éves a Yorkim és igen duplán nő a foga valamint ha okat lépcsőzik ugrál akkor lehet inszalagszakadása . Lehet alergiájs akkor sokat vakarodzik, vagy höröghet. nagyon mkacsak hisz terrierek figylj a nevelésnél h mindig légy határozott. amugy az index fórumon van yorki téma ott kérdezhetsz. Az én yorkimnak semmi baja nem volt ccsak ivartalanítási műtéte volt.:) sokk sikert:P
2010. júl. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!