Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyes helyekről a pitbullok...

Egyes helyekről a pitbullok miért vannak kizárva?

Figyelt kérdés
Itt gyakorin is olvastam meg kutyás helyek véleményenél is hogy a gazdik feleslegesen mentek el mert a pitbullok ki vannak zárva. Tudom hogy rossz hírük kelt de mégis sok nagyon jól nevelt pibull van. Akik imadjak a gyerekeket és az embereket.

2020. júl. 7. 08:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Mert hülye a gazdájuk. Sosem a kutya a hibás. A legtöbb agresszív, mert a “gazdi” így neveli.
2020. júl. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem agresszív a legtöbb. Ez így konkrétan hülyeség.
2020. júl. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Előítéletesség miatt.
2020. júl. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Honnan vannak kizárva?
2020. júl. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Ezt én sem teljesen értem :D
2020. júl. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Mert sokan azért vesznek ilyen kutyát, hogy megfélemlítsenek másokat. Agresszívra nevelik. Vagy nem nevelik, ami szintén veszélyes.

Sajnos én is ismerek olyat a tágabb környezetemben, aki csak azért vett ilyet kutyát, mert az milyen menő, olyan félelmetes, milyen jól fog mutatni mellette.

Persze, minden fajtából van agresszív, és békés. De egy kis pincsi hiába agresszív nem tud olyan kárt tenni másokban.

Sok embernek egyáltalán nem való kutya. Nemcsak ez a fajta, más sem.

2020. júl. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Nekem amerikai staffordshire terrierem van, ami ugyanúgy harcikutya de fizikailag a pitbull tömörebb formája, de jellemben lágyabb. Akinek ilyen kutyája van az tisztában van a fajtákat érő előítéletekkel, tehát nem tudom mire ez a pattogás.


Engem érdekes mód az általad leírt atrocitás nem ért még soha, mivel én előre tájékozódom az olyan kutyás programokról, amik érdekelnek.


Mellékesen megjegyzem Magyarországon a pitbullnak mondott kutyák kb 90%a simán csak bull típusú keverék amit rásóztak valami idiótára aki bekajálta hogy a 30-60 kgs kutyák pitbullok. A probléma ezzel a réteggel van, nekik szaporítós kutyáik vannak, amik abszolút kiszámíthatatlanok.

2020. júl. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert veszélyes kutyák, főleg azért, mert kutyaviadalokra használják őket, és nem tudni, hogy egy adott kutyát használnak-e viadalra vagy sem.
2020. júl. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8: Ma már max sufni 4x4esek vannak, már közük sincs azokhoz s viadalokhoz amik még vagy 150 éve voltak. Azokat a kutyákat amúgy meg rendszerint nem viszik kutyás rendezvényekre, meg úgy általában nem láttak még kerten kívüli világot. És hidd el, nagyon jól látni, ha egy kutya harcoltatva van. Kutyával szembeni agresszió okát is sokszor meg lehet tudni, ha látod, hallod a szituációt.
2020. júl. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még mindig nem tudunk semmi konkrétumot a kérdés kapcsán...
2020. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!