Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Ha alszik a...

Mit tegyek? Ha alszik a kutyám és hirtelen felriad akkor előfaordul hogy a hozzá legközelebb lévő emberbe belemar

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 14:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
8%
Egyáltalán mit keres bent a lakásban? A kutyának az udvaron van a heje.
2010. aug. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
heje? anyám borogass...
2010. aug. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
mondjuk panelban lakunk...
2010. aug. 5. 14:23
 4/23 anonim ***** válasza:
10%
rémálma szokott lenni, ne legetek a közelében, vagy pedig aludjon külön
2010. aug. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
0%
Ha rosszat álmodsz és felriadsz akkor te is meg vagy ijedve, a kutya ezt marással bizonyítja nem öleléssel. azonkívül az előzőnek is igaza van de a kutyának a szabadban nem heje hanem helye van.
2010. aug. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
10%
szerintem rosszat álmodik olyankor azért mar meg titeket szerintem legyen körülötte sok olyan harapós játék hogy ha felébred azt harapja meg
2010. aug. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
51%

Hello,

Szerintem, azért, mert ahogyan azt bele is írta a kérdésbe: Ha alszik a kutyám és hirtelen felriad.Valószínűleg, a nagy(obb)ijedtségtől. Próbálja meg talán leszoktatni a kutyát, hogy pl.: megvárja amíg elalszik és direkt felriasztja, hogy kissé meg ijedjen meg(de, egy tanács: vigyázzon testi épségére), és kissé szidja le a kutyáját. Ez csak az én véleményem, kipróbálhatja ha akarja, de nem muszáj nem erőltetem.


Üdv

2010. aug. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

arra mi is rájöttünk h rémálmai vannak.

külön alszik földön nem ágyba de álltalábn a lábunknál

2010. aug. 5. 14:29
 9/23 anonim ***** válasza:

Hello,

Előző vagyok,

de egyébként lehet, hogy éppen nem bernáthegyit vagy újfundlandit tart a panelban, hanem mondjuk yorkshire terrier, tacskó...


Üdv

2010. aug. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
nem úgy! külön helységbe! Ti as zobában, ő meg mongyuk a konyhában, Fürdőben
2010. aug. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!