Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az Angol...

Mi a véleményetek az Angol bullterrier-ről?

Figyelt kérdés
érdekelne a viselkedése,meg hogy milyen jószág.... mik az igényei,mire kell oda figyelni.nagyon tetszik ez a kutya.:)
2010. aug. 6. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta izom, megse kottyan neki, a bevja a fejét, mese érzi!
2010. aug. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy Pest közeli vagy,gyere el holnap a bullterriertalálkozóra,minden kérdésedre választ kapsz és ismerkedhetsz a kutyákkal,sőt örökbefogadni is lehet a Bullterrier Baráti Társaságtól.
2010. aug. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Pest közeli,sőt kifejezetten messze vagyok tőle. Ebbe a fajtába szerettem bele már vagy 10 éve,de sajnos még nem állok úgy,hogy gondját viseljem egy ilyen nemes kutyának!:( Itt nem rendeznek ilyen jó kis kutya klubbokat,ezért szeretném mások álltal megismerni a személyiségüket. Nem sokat tudok róluk.Ember barátok,viszont más kutyákkal nem jönnek ki. Ennyi.... ezt szeretném bővíteni.:)Köszönöm a válaszokat!!:)
2010. aug. 6. 20:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Megfelelő szocializáció esetén kiválóan kijönnek más kutyákkal.Az előző bullom fél éves korától 17 éves koráig élt velünk,soha nem kezdett verekedést,és ha megtámadták,odébb totyogott és felháborodva magyarázott a másik kutyának,hogy "én nem bántottalak,te miért támadtál meg?".

Pedig viadalosoktól vettem, "harci"vérvonalból,a családja minden tagja harcoltatva volt,Ő volt az egy szerencsés.

2010. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nekünk egy 2éves bullunk van egy macskánk labradorunk halaink hörcsögünk 4 gyerek

egy bárány 7honapos kislányom fojton rángatja ahol éri megseérzzi ,mmacskával játszik minden kutyával jól kijön

mire vagy még kiváncsi?

2010. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jól van akkor van esélye annak,hogy más kutyával legyen együtt! Mondjuk gyerek korától? A páromnak a kedvenc jószága pedig a Jugoszláv farkasölő.Remélem vele is kijönne,majd ha lesznek....

17 éves koráig élt?!Váo,az már igazi múmia kor!:D Azt hittem 13-14 éves korukba a kutyák már meghalnak...a mi Németjuhászunk 13 éves volt.:(A télen halt meg szegénykém.:(

2010. aug. 6. 22:40
 7/7 A kérdező kommentje:

22:27!

Hát ez nem semmi!!:D Igazi állat kert!:D Köszönöm,tényleg!Ez volt számomra fontos nagyon,mert szeretnénk más kutyát is tartani mellette!Köszönöm!:)

2010. aug. 6. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!