Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfogják ismerni egymást a...

Megfogják ismerni egymást a kutyatesók?

Figyelt kérdés

Augusztusban hoztam el a kutyám akkor már nem volt ott a tesója akiktől elhoztam mert egy másik gazdi elvitte.

De most 2.5 honap utan meg beszeltem a gazdival hogy hozzuk ossze a tesokat egy kutyafuttatózásra.


Felfogják egymást ismerni, megismerik még egymást?


Ha igen akkor messziről vagy csak szaglálás után?



2020. okt. 23. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem fognak emlékezni egymásra ha még picik voltak.

Ha felnőtt kutyák akkor simán.

2020. okt. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Szagról igen.
2020. okt. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kb 3 4 honapig egyutt voltak
2020. okt. 23. 16:51
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Megismerik egymast.
2020. okt. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sok dologtol fugg. Nalunk ha fel is ismerte semmi jelet nem mutatta, mig mondjuk pl. a tenyeszutoknek meg nagyon orult. Kutyak kozott a rokoni kapcsolat sem olyan eros...uj falkaja van o oda tartozik a masik meg mashova.
2020. okt. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi találkoztunk egy tesóval meg amikor oviban jartunk, de a kutyak egyáltalán nem ismertek fel egymást.
2020. okt. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha 3-4 hónapig együtt voltak és 2.5 hónap telt el azóta, akkor szerintem esélyesebb, hogy felismerik egymást.


Gyerekkoromban együtt laktunk a nagyszüleimmel, nagyjából egyszerre lett kutyánk nekünk és a mamáméknak, de mi 1-2 év múlva elköltöztünk, a két kutya 8-10 év elteltével is felismerte egymást (ezalatt a 8 év alatt nem találkoztak, mi külföldön éltünk a kutyánkkal). Viszont a mostani kutyám 9-10 hetes koráig volt a tesóival, utána féléves korukban volt egy alomtalálkozó, ott nem ismerték fel egymást.

Szóval függ attól, hogy mennyi idősek voltak, mennyi időt töltöttek együtt és mennyi idő telik el az újra találkozás között, de szerintem 3-4 hónap már elég hosszú idő, 2.5 hónap pedig nem olyan hosszú, hogy teljesen elfelejtsék egymást.

2020. okt. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azt tudom hogy nagyon szomoru volt a kutyam amikor elvitték a tesóját..


Ja es a 3 4 honap alatt ugy tudom hogy csak egyutt voltak se szulo se mas teso csak ketten

2020. okt. 24. 03:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt hasonló találkozás, először úgy tűnt, hogy megismerik egymást, aztán "egymásnak estek"...de ilyen volt akkor is amikor még együtt voltak. Szóval nem tudtam eldönteni. Mindenesetre nem voltak barátságosak egymással:(
2020. okt. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!