Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért morog és ugatja a kutya...

Miért morog és ugatja a kutya az egyik családtagot?

Figyelt kérdés

Van egy 9 hónapos keverék, fiú kutyusunk. Apja közèpázsiai juhász, anyja labrador-újfundlandi keverék. Már kb. 4 hetes kora óta nálunk van. Apukám és én etetjük, neveljük, mi foglalkozunk vele a legtöbbet. Most fordult elő először, hogy a 12 éves húgomra, miközben simogatta morogott és ugatott, oda is kapott. Nem játékból tette, az biztos. A húgom nem volt a kutyával annyit, mint mi, nem tekint rá főnökként, de ismeri. Mitől lehet, hogy rámordult?? Nem vadorzó kutya egyébként, sokkal inkább játékos, a macskával is játazna, ha hagyná.


Köszönöm a válaszokat.



2020. dec. 21. 13:01
 1/4 anonim válasza:
41%

Nem lehet hogy érzékeny helyen simogatta? Nálunk a tacsi csinálta ezt.


Édesapámat jól ismeri a kutyus. A füle tövénél simigatta, rámorgott, vicsorított.


Simán lehet hogy éppen ahol simogatta kellemetlen volt neki. :)


Apukám egy kis idő múlva (pár óra) leült elé, és farok csóválva ült az ölébe. Nem volt probléma.

2020. dec. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem simogatta érzékemy helyen, utána én is megsimogattam azon a helyen, de semmi. De köszönöm a választ! :)
2020. dec. 21. 14:17
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Hugod bizonytalan lehetett es a kutyat megzavarta ez a viselkedes ... az ilyen kutyak szeretik az egyertelmuseget, kulonben igy viselkednek. Elkepzelheto, hogy a hugod egy picit fel a kutyatol.
2020. dec. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az is lehet, köszi!
2020. dec. 21. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!