Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyet a ti kutyának is csinált...

Ilyet a ti kutyának is csinált már? Miért csinálja ezt a kutyám?

Figyelt kérdés
Készülödtem lefeküdni és kimentem wcre és meghatottan hogy a kutya nyüszög. Utána kimenet és megláttam hogy néz rám majd elfordult és lehajtotta a fejét és valamit elkezdett enni. Mint kiderült hányt. Mikor közelítettem hozzá elkezdett morogni. Mikor másodjára mentem oda akkor is. Ez normális? Mit csináljak?

2021. jan. 18. 00:27
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
A mi kutyáért akkor csinál ilyet ha valamit bezabál,de morogni nem van.Ha amúgy jól van akkor nem van nagy gond.
2021. jan. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Tul ehes lehetett,hirtelen evett (ha volt koborkutya vagy rosdzul tartotta az elozo tulaj,akkor felvette ezt a szokast,h azonnal behabzsolja a taat kajat,mert azt mar nem veszi el tole mas, es egy nyugodt helyen kihanyja es megeszi ujbol: szepen megragja.
2021. jan. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
A hányás nem gond. A morgás már inkább. Lehet fájdalom, de akkor sem moroghatna rád, pláne nem 2x..
2021. jan. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A morgás nem mindig rosszindulatú. Természetesen dühből sosem moroghat a gazdájára, akkor sem, ha fáj valamije, viszont, ha a morgás inkább volt fájdalmas, mintsem mérges, szerintem orvoshoz kéne vinni. Az egy dolog, hogy hányt (kivéve, ha rendszeres a dolog), viszont ha fájt valamije, az már problémás. Vidd el orvoshoz, ha megismétlődik, ha pedig ok nélkül morog rád, neveld meg.
2021. jan. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Védte a hányását.
2021. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
#5 "védte a hányását" ez meg milyen válasz? Egy kutya nem védi a hányását. Talán rosszul van.
2021. jan. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6. Dehogynem. A kutyának nem kell annyira rosszul lennie, hogy hányjon. Elég, ha megevett egy kis füvet előtte. És itt jön az, hogy azt utána meg is eszi (nem mindig). Márpedig, ha meg akarja enni, védheti. Az én kutyámmal is ez volt kiskorában. Ugyanúgy morgott amikor közelítettünk felé, mint amikor talált valami különleges finomságot, mondjuk egy csontot. Természetesen leneveltük róla, de a lényeg az, hogy védheti a hányást, ha meg akarja enni. Tudom ez elég gyomorforgató, de ezt csinálhatják.
2021. jan. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!