Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás után hogy...

Ivartalanítás után hogy vigyem haza a kutyát?

Figyelt kérdés

26.-án lesz ivartalanítva a 10 éves szuka kutyusom, 10 kg így a hordozó nem opció.

Hogyan vigyem ki a kocsihoz, ölben? Nem fog neki fájni? Meg ugye még be is kell vinni a lakásba is...ilyenkor felvehetem ölbe? Ha nem akkor hogyan vigyem be?

Illetve tacskó méretű kutyának mekkora szoba kennel kell?

Esetleg aki tudna kölcsön adni egy szoba kennelt (5 napra) Kazincbarcikán, azt nagyon megköszönönném.

Ui.: ivartalanítás után melyket szerezzem be?

- gallér?: akkor a lábával kivakarja a sebet.

- ruha?: a fogával fogja tépni a ruhát és a sebet is.

- cipő?: szintén tudja rágni.

Vagy egyszerre a 3? De akkor szegény kutyának csak szenvedés lesz + drága is.

Épphogy 25ezer Ft van az ivartalanításra is.


2021. febr. 11. 01:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
17%
Sebére meg megoldás egy "nadrág", ami szellőzik - pamut, ilyesmi, semmiképp nem műszál -, viszont nem fér hozzá tőle a heghez.
2021. febr. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

A szoba kennel azért fontos hogy megszokja hogy nem jöhet fel az ágyra, mert mindig ott van.

Igen érdeklődtem mennyi az ivartalanítás, kisvárosban lakunk ezért olcsóbb.

És igen taxival viszem haza, de a taxitól be kell sétálni a házig.

2021. febr. 11. 10:14
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk mindhárom kutyát még aludva adták ki. Kézben hazavittük őket.


10 kilos kutyát simán kézben tudod vinni.

2021. febr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem teljesen "ébren" adták ki,felkeltették minden rendben volt,de nagyon bágyadt utána és vissza is aludt,így én ölben vittem ki.

Mi a frásznak hagyjam szédelegni ha kicsi ölben vihető a kutya?

Nem is értem már megint ezt a kötekedést,meg vitatkozást,nem ez volt a kérdés.

2021. febr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja, ha ölben viszed a kocsiig meg a kocsitól a lakásba. Az én kutyám ugyan nem nálam lett ivartalanítva, mert már így került hozzám, de egy rondább karomsérülést altatásban kellett ellátnia az állatorvosnak, és elég kótyagos volt még az ébresztés után, szóval ébren volt, de nem állt egyből lábra, még pár órán keresztül aludt, szóval ölben vittem haza. Én nem lakom messze a rendelőtől, 2 megállót buszoztunk így hazáig, még az sem volt gond. Taxival még könnyebb lesz.
2021. febr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyusom nagyon kótyagos volt, még megállni se tudott volna. 15 kgos, hordozóban vittük a kocsihoz.
2021. febr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!