Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bűzmirigy, vagy allergiás...

Bűzmirigy, vagy allergiás reakció?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A tegnapi nap a kutyám farka alján észrevettem egy ilyen kipirosodott részt, azzal el is mentünk orvoshoz aki azt mondta valamilyen allergiás reakció lehet. Kaptunk kenőcsöt is, aztán facebookon feldobott egy szívférgesség megelőzési képet, ahol a kutya farkát megcsípte a szúnyog, és hogy szívférge van. Nem tudom milyen kutyáknál a szúnyogcsípés ezért rákérdeztem egy kutyás csoportban, ahol meg azt mondták hogy bűzmirigye lehet mivel a végbélnyílása mellett van, ezt írták. De a “seb” a farka alján van. Nagyon örülök, hogy be vannak zárva a kutya kozmetikusok mert ott egyszerűbb lenne bejelentkezni. Most kerestem egy másik orvost, hogy megnézze nem-e bűzmirigy.

Utána néztem a bűzmirigyes dolgoknak, de nem szánkázik nem is nyüszít ürítés közben, meg semmi ilyesmi ami büzmirigyre vezethető vissza.

[link]


Így néz ki, szerintetek mi lehet? Ma délután megyünk egy másik orvoshoz megnézetni....addig szívesen olvasom a véleményeket.


2021. márc. 14. 12:29
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy ugye kapott rá kenőcsöt, ma már sokkal szebben néz ki.
2021. márc. 14. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!