Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Belcando kutya eledel?

Belcando kutya eledel?

Figyelt kérdés

Még nem találkoztam vele.Szuper prémium van rá írva,de a leírás azért nekem sosem jelent sokat.

A húst maximum nyomokban tartalmazó bolti eledelt is képesek teljes értékű állateledelnek vagy épp prémium eledelnek hívni..


Mit gondoltok róla,egy próbát megérne?

Kis testű kutyám van így nekem a 'finest croc' termékei lennének jók.talán.

Vagy, ebben az árkategóriában van már jobb?

Ha nem rossz akkor az új jövevénynek is ezt fogom kipróbálni van nagy kutyások is :D

Árban jónak tűnik 12 kg/22.000ft (akció nélkül 23,de most az az 1000ft nem nagy akció..)

Átlag árnak mondanám,de ki tudja.Valaki biztos jobban ért hozzá nálam,én eddig azt vásároltam amit egy kedves fressnapfos dolgozó segített kiválasztani (real nature wilderness)


2021. ápr. 19. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

30% hustartalomert ez az ar draga.

Elmegy kategoria, de en nem etetnek ezzel, nem eri meg.

2021. ápr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk Brit Premiumot eszik a kutya, a 15 kiló durván 11 ezer forint, és 42%a hústartalma.

Megér egy póbát a Belcando, de szerintem bőven jobbakat is találsz ezért az árért.

2021. ápr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyebkent mi a baj az eddigi tappal? Azert a real nature, bar most hirtelen nincs elottem, hogy mennyi hus van benne, de ugy emlekszem jobb, meg arban is.

Vagy ez tul nagyszemu tap?

2021. ápr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem nagyon akarja megenni :/

Pedig eddig nem volt gond vele.Most vettem több ízt is,de sem más ízben sem keverve nem kell neki,ott hagyja.Próbáltam ráhagyni hátha csak el van telve (vagy valami..),aztán gyanakodtam valami gyomor gondra és vittem állatorvoshoz,de nincs baja sem.

Az orvos tápváltást vagy más eledellel való keverést javasolt,ezért keresek valami alternatívát.

2021. ápr. 19. 11:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Brit Carnilove kb 70%os hustartalommal (gabona es burgonyamentes) ugyanennyiert kaphato, de vannak webshopok ahol olcsobb 2-3000 ft-tal a 12kg-os kiszereles. Valogatos kutyam imadja, de adok hozza neki konzervet is, mert magasnak talalom a feherjet benne az ő energiaszintjehez. En hanyagolnam a Belcandot...
2021. ápr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Belcando kutya eledel?"


Amikor megjelent egybol racuppantam. Kicsit draganak tartottam, de a kutya imadta. Konzerv es szaraztap ... mindent kiprobaltunk es tul jol mukodott a dolog ... most fogyokurazik a kutya, mert a Belcando egy kicsit tul jo volt es amikor bejottek a kellemesebb idok eszrevettem, hogy a kutyam szuszog :)


Szoval ko minosegu kaja, de tul taplalo ... figyelni kell a mennyisegekkel.

2021. ápr. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!