Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék tapasztalatokat...

Szeretnék tapasztalatokat ezzel a szerrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Relaxa bits tablettát aki használt már hogyan adta be a kutyájának? Ételbe rejtve vagy csak szimplán megette? Az van ráírva hogy ízesített de hogy egész pontosan milyen az nincs rajta feltüntetve... Azért kérdem mert nem akarom hogy kiköpje ha natúrban adom be neki. Mit javasoltok?
2021. ápr. 22. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én minden gyógyszert úgy adok, hogy mondok neki egy egyszerű parancsot (pl.:ül), majd mintha jutalomfalat lenne, odaadom a tablettát. Eddig mindig bevált.
2021. ápr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha trükköznöm kell, nekünk a májkrém vált be. Előbb próbáld ki natúran, ha kiköpi, rejtsd bele valami nagyon finom falatba.
2021. ápr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Körmöt kell vágnom neki és nem lehet normál állapotban. Sedalin pasztával nem akarom kínozni. Inkább ez szerintem jobb lenne. Nem kiütni hanem teljes nyugalomba helyezni. A sedalinnal mindig nagyon sajnáltam hogy úgy kikészül. Tudom hogy nem fáj neki az az állapot de akkor is rossz látni
2021. ápr. 22. 22:24
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként étellel beadva nem nyúlik el a hatásidő?
2021. ápr. 22. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!