Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől alakul ki a kutyáknál...

Mitől alakul ki a kutyáknál az ödéma?

Figyelt kérdés

Tegnap az én kérdésem volt, hogy miért vastagodhatott meg a beaglem füle. Ma elvittük dokihoz, azt mondta nincs semmi ötlete, hogy miért telt meg vízzel a füle, és hogy ödémás.

Adott a doki vízhatót, de ő sem biztos benne, hogy ez használni fog neki.


2010. aug. 24. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szíve, veséje rendben van?
2010. aug. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A doki szerint a veséje rendben van, a szívhangja nem volt 10%-osan jó, de azt mondta ez nem ok arra, hogy vízzel teljen fel a füle.
2010. aug. 24. 13:10
 3/6 A kérdező kommentje:
*100%-osan
2010. aug. 24. 13:14
 4/6 Akiteki ***** válasza:
Ödéma általában egy sérülés következtében keletkezik, ha nem a szívével van gond. De hogy mindkét fülén egyszerre, ez érdekes.
2010. aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mindkét fülénél, de máshol nem. Sem a pofija, sem a lába vagy más területen nincs.

A doki rovarcsípésre gondolt, de akkor fájna neki. Meg hogy egyszerre a 2 fülét megcsípi valami?

Az a baj, hogy a doki sem tudja mi a baj. És láttam rajta, hogy ez nem olyan kis semmiség...:(

2010. aug. 24. 14:18
 6/6 Akiteki ***** válasza:

Vidd el egy másik orvoshoz, aki nem ötletel, hanem tudja.

Imádom az ilyen orvosokat. Ha nincs ötlete, meg szerinte is hatástalan lesz, mi a görcsért adott neki vízhajtót?

Az én orvosom biztos, hogy vett volna mintát egy tűvel és megvizsgálja mi lehet benne.

2010. aug. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!