Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westie, vagy Jack Russel...

Westie, vagy Jack Russel Terrier? Kutyus tulajdonosok, melyiket miért válasszam?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 09:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Írhatnál,hogy mennyi foglalkozás,mekkora lakás stb..van -e másik kutya..
2010. aug. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nincs ilyen kutyám, de a westie cukibb:)
2010. aug. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sincs ilyen kutyám, de a westiknél előfordul h agresszív. Gyerekek mellé nem nagyon ajánlják, éppen emiatt. Persze van nagyon sok kivétel!

A jack russel sztem aribb. Legalábbis ha sportos vagy, szeretsz játszani, labdázni, sétálni akkor ezt a fajtát válaszd.

Mindkettő elvan egy 2 szobás lakásban is ha rendesen meg vannak mozgatva.

2010. aug. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tényleg sokmindentől függ.

A westie-k !általában! könnyebben kezelhetőek, a Jack Russelhez képest nyugodtabbak, a Jack Russel tapsztalt, aktív életet élő kutyásnak való, aki sokat akar és tud is foglalkozni a kutyával.

Szóval így látatalanban én inkább a westie-t ajánlom, mert Jack Russelből sokkal durvább viselkedési problémákkal kűzdő kutyusokat láttam, ami annak az eredménye, hogy a gazdája nem foglalkozott vele eleget... A westiek között is láttam már nagyon kezelhetetlent, de több olyat, aki tűrte a sorsát és feladta a pörgős terrierségét a családi béke érdekében. Na egy Jack Russel sosem csinál ilyet. Ha nem foglalkoznak vele eleget tesz róla, hogy híres legyen, akár negatív értelemben is.

2010. aug. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

a westie jó szobakutya meg házat is őriz

a jack russel meg egy hiperaktiv valami ami ás kapar stb mindig le kell foglalni h ne csináljon vmi bajt... szerintem a JRT nek nemkell a szőrével sokat bajlódni de a westienek trimmelni vagy vágni kell ... a westiet inkább lakásba h ne legyen piszkos a szőre a JRT kinn lehet de télen szigetelt helyen kell tartani

2010. aug. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Westink van, 7 éves lesz, 4 éves kislánnyal lakik együtt.

SOHA nem bántotta, még csak nem is morgott rá.

Egyáltalán nem agresszív, még a többi kutyával sem.

2010. aug. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10:01! Azért írtam h vannak kivételek !!! Én is ismerek olyan westit akit kennyére lehet kenni. Tépik, húzzák, meg sem mozdul. De ismerek olyat is aki a saját gazdáját megharapta. Úh jó helyről és jó idegrendszerű kiskutyát kell választani. Utána már a nevelésen múlik minden.
2010. aug. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, akkor ezt végülis minden kutyáról el lehet mondani, fölösleges volt a westiet így kiemelni.
2010. aug. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Itt most 2 kutya "összehasonlításáról" van szó. Nem az összes kutyát nézzük. Amúgy igazad van h bármelyikről el lehet mondani. De most 2-ról kellett nyilatkozni.


Elnézést ha ezzel a lelkedbe tiportam.

2010. aug. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*2-ről
2010. aug. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!