Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 75%-ban spicc keverék...

Van egy 75%-ban spicc keverék szuka kutyusom. Mellé szeretnék egy csivava vagy pomerániai szintén lány kutyust. Megölnék egymást?

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy mindenképpen lány szeretnék. Igaz a csivava vagy a pomerániai lakásban lenne,de az udvaron wc-zne vagy ha kszaladna az ajtón nem akarom h baj legyen.Szerintetek "megölnék" egymást?(Úgy hallottam hogy a spicc-spicc kutyusok nem bántják egymást,vagy vmi ilyesmit!)
2010. aug. 31. 17:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Jézusom hol élsz te? A középkorban? oO Mi a fenéért ölnék meg egymást? A kutyák nem tudják hogy ők valamilyen fajták... Ők csak kutyák egymásnak, vagy azt hieszed számolgatja hogy "én csak 75% spicc vagyok, vaú?"... Azért azt hittem ennél több esze van az embereknek mint hogy ilyeneket gondoljanak... Egy normális kutya nem öl meg senkit.
2010. aug. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen ezért írtam így hogy "megölik", várj mégegyszer hogy értsd "megölik".


Kösz a választ :)

2010. aug. 31. 17:23
 3/13 anonim ***** válasza:

Kisebb balhé lesz közöttük ameddig idegenek egymásnak. nekem is a pincsim kinti kutyusok a mopszim meg benti és a pincsik az elején nagyon morogtak rá 8de csak azért mert játékos volt! ) Nem fogják egymást széttépni XDDD

Ha nem értesz a kutyákhoz ajándékozd el a keverék spicced is! =) ekkora hülyeséget XDDD

2010. aug. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Látom itt senki nem fogja fel hogy mit kérdezek.Biztos ne fogom elajándékozni a kutyámat. Gyengébbek kedvéért : Szuka van az udvaron is, a házba is azt akarok de kijárása lenne az udvarra. Nem fog a 2 szuka összeugrani? Azt írták hogy a spiccek nem szoktak ez lehet h.ülyeség de ezt írták ennyi.Valaki vmi tapasztalata ?
2010. aug. 31. 17:42
 5/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azonnal jóban lesznek, lehet, hogy időre lesz szükségük, amíg meszokják egymást.

Viszont jól értem, hogy a spicc keverék kinti kutya, az új kutyus pedig bent lenne?

Bocs ha félre értettem, de ha nem, akkor ez így nagyon nem fair a másikkal szemben.

2010. aug. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A spicc keverék kint van , őt már nem lehetne beszoktatni nem maradna meg odabent, és őt mamától hoztuk el, és nála is kint volt, de van normális nagy bélelt helye, meg mindent megkap odakint, ha nagy vihar van vagy hó akkor be szoktuk engedni.
2010. aug. 31. 19:32
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha a spicc kutya jól van szocializálva (most éppen a kutyákkal való viszonyára gondolok), akármilyen fajtájú kutyát hozhatsz mellé. Nem az számít.
2010. aug. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az oké , csak amit hozni akar is lány kutyus, meg a mostani is.
2010. aug. 31. 20:21
 9/13 A kérdező kommentje:
akarok*
2010. aug. 31. 20:21
 10/13 anonim ***** válasza:
És akkor mi van ha lány? Csak az olyan kutyák bántják egymást akik nincsenek megNEVELVE. Ez nem függ a fajtától. Nekem 3 szuka kutyám van de egyik sem öli a másikat. Szerintem pl egy tenyésztő hogy tartja a kutyáit? Mindegyiket különzárva? Nem értem mit nem értesz....
2010. aug. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!