Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj, ha ugyanazt a tápot eszi...

Baj, ha ugyanazt a tápot eszi a kutya 7-8 hónapon át?

Figyelt kérdés

Orijen tápot tervezek venni neki és ugye úgy éri meg a legjobban, ha a legnagyobb kiszerelést veszem, azaz 4*11,4kg-os zsákot. Az testsúly/adagolás szerint, nekünk bő 7 és fél hónapra elég. De belegondoltam, nem fogja megunni vagy nem lesz nagyon egyoldalú, hogy ugyanazt a variációt eszi hónapokon át?

Következő rendelésnél nyilván másik ízt vennék, de 7-8 hónapig teljesen ugyanazt enné.

Szóval nem rossz neki, ha csak 7-8 havonta váltok ízt?


2021. szept. 24. 11:07
A kérdező szavazást indított:
Nem rossz neki, nem lesz baja
Rossz neki, 4 különböző zsákkal vegyél
19 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy is felesleges cserélgetni, ha bejön a táp.
2021. szept. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
A kutya nem azért eszik mert finom, hanem azért hogy életben maradjon. Tökre leszarja milyen tápot adsz neki, persze ha nincs tőle baja.
2021. szept. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Nem baj, ha beválik a táp, de az enyém pl. egy idő után nem eszi meg, ha a táp elveszti az aromáját, szóval arra érdemes odafigyelni, hogy ha tudod, akkor tárold úgy, hogy jól le legyen zárva, és rovarok se költözhessenek bele (molylepke, zsizsik, amik bosszúságot szoktak okozni). Én inkább kisebb kiszerelést veszek, mert nem tudom megoldani így a tárolást, csak kis kiszerelésnek (max. 5kg-ig), az meg nem gazdaságos, ha megveszem a nagyobbat, de egy idő után nem hajlandó megenni a kutya, vagy belefészkelnek a rovarok és dobhatom kukába az egészet.
2021. szept. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. szept. 24. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!