Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jelenleg olyan suliban vagyok...

Jelenleg olyan suliban vagyok ahol nem tudom megoldani a mindennapi hazajárást,ezért úgy tudok a kutyámmal lenni hogy 4nap nélküle 3nap velem és így csak ebben a 3napban tudom mozgatni,viszont amikor nem vagyok itthon akkor is a családjával van?

Figyelt kérdés
Illetve a társával egy nagy udvarba. Hogy tudnám ebben a 3napban minél jobban lemozgatni? Illetve mi a véleményetek erről?1éves Bandog

2021. dec. 4. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

"amikor nem vagyok itthon akkor is a családjával van?"

Ezt nekünk kéne tudnunk?

2021. dec. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
#1 Ez inkább kijelentés, de ha nincs a végén kérdőjel, az oldal nem fogadja el.
2021. dec. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Még azzal együtt se sikerült értelmesen feltenni a kérdést...
2021. dec. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy bár nem a te hibád, így inkább a család kutyája, semmint a tied. Amúgy szerintem nem lehet rossz neki (mármint ennyi alapján)
2021. dec. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Bár nem kifejezetten helyes kitakarítási gyakorlat, de elég sokan csak hétvégén viszik sétálni/kirándulni az amúgy kertes házban tartott kutyájukat. Azt hiszem a semminél az is jobb, ha csak heti 3 nap tudsz vele aktívabban foglalkozni.
2021. dec. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Szóval akkor a te kutyád vagy a családé?

Ha a családé, és a többiek vannak vele többnyire, akkor azokon a napokon az ő dolguk lemozgatni. Ha meg is teszik, akkor neked nem kell semmi különöset tenned, csak amit amúgy is kéne, hiszen nem kell behozni semmiféle lemaradást, mivel minden nap mozog eleget.

Ha viszont a te kutyád, és a többiek nem hajlandóak lemozgatni, akkor gondold meg, hogy jó-e a kutyádnak, ha így tartod...

2021. dec. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

2 kutyatok van es a csaladod egyaltalan nem is foglalkozik veluk? Ez igy hogy jott ossze? Erdekes.

Hat nem tudsz mit tenni, foglalkozol veluk abban a 3 napban. Persze elore nem lehet lefarasztani egy kutyat se, tehat ha unatkoznak abban a 4 napban, akkor ez van, de ezek szerint nem tudsz mit tenni.

Keritesetek legyen atombiztos, hogy legalabb szokni ne tudjanak.

2021. dec. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!