Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Meszja kérdése:

Mi a véleményetek/tapasztalatotok a Kennels' Favourite tápokról? (Azt olvastam, hogy Holland Szuperprémium)

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:

semmiképp sem nevezném szuperprémiumnak ilyen összetétel mellett, max egy gyenge közepesnek:

Összetétel

kukorica, árpa, búza, dehidrált baromfi hús, állati zsír, búzakorpa, dehidrált répa pép, dehidrált sörélesztőkivonat (mannán-oligoszacharidok forrása), monokalcium-foszfát, lecitin, hidrogenizált csirkemáj.


[link]

2010. szept. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz. Egyáltalán nem rosszabb pl. a Hill's tápnál. Az első (amit bemásoltak előttem) a light változata, az nem a legjobb, de vannak jók is pl. az Adult Dog típusú:

Összetétel

dehidrált baromfi hús, kukorica, tört rizs, árpa, baromfi zsír, dehidrált répa pép, dehidrált sörélesztőkivonat (mannán-oligoszacharidok forrása), hidrogenizált zselatin, halliszt, lazacolaj, teljes tojáspor, monokalcium-foszfát, lecitin, hidrogenizált csirkemáj, lenmagolaj, hidrogenizált puhatestűek és rákfélék (glükozaminban gazdag), hidrogenizált porckivonat (kondroitinban gazdag)


26 %fehérje, 15% zsír

2010. szept. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mint már máshol írtam ezzel etetek 2 hónapja.Nekem nagyon bejött.Az ára meg szuper.

Nagyon sok tápot kipróbáltam már.

Próbáljátok ki az active dogot vagy ha nagyobb a kutyád az active ringet.Az active ring leszedi a fogkövet.:)))

Csak,annyit amelyik táp friss hússal kezdődik-ki kell belőle vonni a 80%-át.-ekkor lesz dehidrált.

Tehát lehet hogy a 30% hússal kezdödő a valóságban 6% dehidrált hús!!

2010. szept. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem is nagyon bejött a táp. Nagyon válogatós a kutyám, még a méregdrága Belcando-t sem eszi meg, ezt imádja.

Én itt találtam a legjobb áron: [link]

2010. szept. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!