Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy nappal ezelőtt elkezdte a...

Egy nappal ezelőtt elkezdte a kutyám rázni a fejét, de csak éves közben. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Azért nem aggódók és rohanok orvoshoz, mert évesen kívül egyáltalán nem rázza a fejét, és semmilyen eltérés nincs a megszokott viselkedésétől.

2022. jan. 28. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted? Nem a kaját igazítja?
2022. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mekkora a kutya? Mármint mennyi idős?
2022. jan. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán lehet, hogy az étel rátapad a szájpadlására. Vagy előfordulhat, hogy fog vagy íny problémája van és mondjuk fáj neki. De így, hogy nem látjuk nehéz tippelni is.
2022. jan. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 vagyok! Nekem lenne egy tippem de nem tudni mekkora a kutya. Mert nekünk mikor frissen kölyök ként hozzánk került egy kutya akkor rázta a fejét evés közbe...De azért mert megszokta hogy a testvéreivel az alomba egy tálból kaptak enni és "harcolni" kellett a kajáért. És hiába már ugye nálunk volt egyedül azt hitte még többen vannak!:) De ez a kölyökre értem...Ha felnőtt akkor nem tudom!
2022. jan. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy a fogaval van valami, vagy a fulevel (?)
2022. jan. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát,ha nagyon lóg a feje simán lehet a füle is ilyenkor,és akkor fülgyulladás.

De ha picik a szemek igazítgatás is lehet,vagy felcsúszik az orrába,feltapad a szájpadlására a falatka.Az is lehet hogy túl száraz.

Ebben az esetben érdemes táp méretet vagy tápot váltani (pl szárazról félnedvesre)

2022. jan. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy nem lógófülű? Ha bele lóg a karjába/szemébe mikor eszik zavarhatja az is :D
2022. jan. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!