Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen koszt javasolt 3...

Milyen koszt javasolt 3 hónapos amstaff kutyának?

Figyelt kérdés

Jelenleg 3 alkalommal kapnak Pedigree juniort, ahogy az a dobozán fel van tüntetve.

Jelenleg házi kosztot és más egyéb extrát (a jutalomfalaton kívül nem kap).


Van olyan táp, ami ár/érték arányban jobb ennél, esetleg jobban ajánlott ennek a kutyafajtának?

Mikortól ehet maradékot?

Eddig 3 oltást kaptak. 1 kombinált és 2 parvo. Később még lesz egy kombinált oltás illetve a veszettség elleni.



2022. febr. 1. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Pedigreenél kb bármi jobb. Minőségben happy dog alá nem érdmes menni. Maradékot ne adj nekik.
2022. febr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elsősorban a véleményetekre, tapasztalatotokra vagyok kíváncsi, természetesen a tenyésztőtől is megkérdeztük ugyanezeket, csak kíváncsi vagyok ti hogyan csináljátok/mik a tapasztalatotok.
2022. febr. 1. 15:04
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2022. febr. 1. 15:04
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Barf többszázezerért,mert ha nem, akkor nem is vagy felelős kutyatartó aki kutyajogsira jogosult🤣
2022. febr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Pedigreet neeeeee!Tesomék most járnak a kutyával dokihoz,mert az idiota tesom csak ezzel a yzutyokkal etette.A legjobb ha nem kutyakajával eteteted.Nekem 5 honapos kaukázusim van,én főzok neki.
2022. febr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Pedigreet felejsd el! Táp és hazikoszt felváltva nem jó! Elrontja a gyomrát! Brit Care, Josera, Brit Fresh tápok amik nálam az évek során beváltak. Maradék szintén nem jó! Ha főzöl a kutyának, akkor külön neki kell, fűszerek nélkül főleg húst, zöldségeket vagy rizst.
2022. febr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Es a tenyeszto pedigreet ajanlott? Az komoly. Vagy mast mondott, csak nem fogadtatok meg a tanacsat?

Ar-ertek aranyban a premiere a legjobb jelenleg, szerintem.

En applaws tappal etetek, de az en kutyam csak 10 kilos igy havi szinten egyaltalan nem veszes.Probaltunk tobbet is, de nekunk egyelore csak ez valt be, igy ha belefer, akkor egy probat meger szerintem :)

2022. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


Pedigree-t javasolt, igen, csak többen mondták, hogy ár/érték alapján nem a legjobb, de alternatívát nem említettek?

2022. febr. 2. 07:39
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
És ez a tenyésztő, aki Pedigree-t javasolt adott törzskönyvet?
2022. febr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%
Semmi tápot...Mind tele van színezékkel vagy egyik ettől lesz rákos a másik amattól...Én meguntam...Hússal zöldséggel etetem...
2022. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!