Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire elfogadható így...

Mennyire elfogadható így tartani a Francia Bulldogot?

Figyelt kérdés

Nos,én gyerekkorom óta iszonyatosan szeretem az állatokat és nagyon sok van otthon is.

Bent a házban van egy cicánk aki most lesz 1 éves,de szokott kint játszani amúgymeg benti.Van egy 6éves kandúr cicám is ami kint van legtöbbet de be is szokott jönni aludni meg enni is.Benti kutyusunk egy kis Bitchon Havanese aki már 14 éves és kislány.

Kint egy rotink van de ő a hátsó kert felénél van elkerítve.Előre a teraszhoz illetve a bejárati kapuhoz nem tud jönni.Francia bucit szeretnék már évek óta és most jutottam el odáig,hogy barátnőm által tudok venni,de nem tudom,hogy ezek az állatok mellett hogy viselkedne.

A munkám jelenleg gyárban van 8órás 3 műszak.

Szüleim vállalkozók de ők is 8órát dolgoznak egy nap.Párom 12 órát dolgozik,viszont ő sem mindennap.

Vélemény erről a “környezetről”?

Gyűlölködő kommenteket nem kérek,szerintem értelmesen leírtam és nem beleugrok egy kutya tartásba hanem tapasztaltabbakat kérdezek róla,hogy szerintük ez mennyire jó a bucinak ugyanis én az ő érdekeit nézem.


2022. febr. 12. 23:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

#8 egy ismerősöm kutyájának 20 ezer ft havonta csak a gyógyszer. Valóban ezekkel is kalkulálni kéne, mielőtt az ember bevállal egy 5. állatot is. Mondjuk ha az eddigi 4 a kérdező szüleié (mert erről nincs info), és a bulldog a kérdezőé lenne, az más téma, mert akkor neki csak egyet kell eltartani.


Viszont ami engem jobban zavar ebben a témában, az a 3 műszak. Egy kutyának, főleg egy kölyöknek, kell egy napirend, amihez hozzászokik. Ha mondjuk hazaérsz éjszakai műszakból és délután 4-ig alszol, akkor addig napközben ki fog gondoskodni a kutyáról? Csak mert ő nem fogja érteni, hogy egyszer miért délelőttönként van játék, aztán délután, máskor meg este? Ő nem fog tudni ehhez alkalmazkodni, ott fog hiperaktívkodni, nyüszögni, amikor aludnál. A szüleid/párod nyakára meg gondolom nem szeretnél kutyát, ha már egyszer magadnak veszed.

2022. febr. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
81%
Mit jelent az, hogy “a barátnőd révén tudnál venni”?
2022. febr. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!