Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legkönnyebben nevelhe...

Melyik a legkönnyebben nevelhető az alábbi fajták közül?

Figyelt kérdés

Csivava, tacskó, mopsz


Sorba is állíthatjátok őket kezelhetőség szerint :) persze tudom, hogy egyed függő is, de azért nagyjából érdekelne

Köszönöm!



2022. márc. 12. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tacskom van, makacs mint a fene, de abszolut kezelheto mar, csak meg kellett talalni vele a kozos hangot.


Nekem egyedul az volt nehez vele, hogy elso kutya es tok rosszul kezdtem el tanitani, rosszul kezeltem szituaciokat, abszolut en basztam el csomo mindent, de vegul elmentunk kutyasuliba illetve 3x hivtam trenert is, azota minden oke :)

Szerintem tenyleg minden azon mulik, meddig vagy hajlando “elmenni” a kutyaert, mit vagy hajlando megtenni erte penzben es idoben is, ha esetleg viselkedesproblema all fent.


Nagyon sokan csak rahagyjak a szar viselkedest a kutyara, elintezik annyival, hogy ilyen, nem nevelheto es kesz, pedig ezt nem szabad.

2022. márc. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
A tacsko idiota eroszakos kezdlhetetlen.
2022. márc. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A csivava mérete ellenére domináns fajta. Ezt nem mindenki tudja megfelelően kezelni.
2022. márc. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Matyi5323 ***** válasza:
100%
Nekem tacskom van makacs de ha jól bánsz vele akkor nagyon szót fogadó és kitartó.
2022. márc. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
24%
Csivavak idegbetegek. Tacskok eleg onfejuek... Vegyel mopszot.
2022. ápr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Mopszoknak meg szenvedes az elet a nyomott orruk miatt, nyaron kotelezo a klima, anelkul ne is gondolkodj a fajtaban, ezen kivul meg ha torzskonyves is, sok betegsege lehet.

Minden fajtanak van elonye, hatranya, nem art megemliteni.

2022. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
Ez nevelés kérdése, de nálam egyértelműen a tacskó. Mopsz egész nap alszik, leszar mindent, a csivava meg azt hiszi, hogy ő a király, te meg a szolgája vagy
2022. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!