Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász mellé a cane...

Németjuhász mellé a cane corso jó választás? Egyezik a mozgásigényük?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 15. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
21%

Egyik fő jellemzője

" Más kutyákkal szemben általában harcias."

Cane corso kutyafajtát nem szabad más kutyákkal együtt rakni. Főleg nem egy németjuhásszal akik szintén küzdenek a védelemről van szó.

2022. ápr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:21


Ismerősnek van corsoja és mellé ment egy munkavonalas nj. Köszönik, jól megvannak.

2022. ápr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
A németjuhász, a cane corso egy fajta. Fajtán belül pedig igen nagy az eltérés az egyedeknél.
2022. ápr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bármilyen fajtájú kutyákat lehet együtt tartani, értik, hogy egy családba, “falkába” tartoznak. Persze nem minden kutya jön ki olyan jól egymással, függ a koruktól és a személyiségüktől is, de én olyat még nem hallottam, hogy egy háztartáson belüli kutyák összeverekedtek volna. Ott komoly gond lehet a neveléssel.
2022. ápr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt nem mondanám hogy egyezik a mozgásigényük, de lehet őket együtt tartani persze. A német juhász valószínűleg jobban issza majd a szavaid, vele jó ha a sétákon kívül emgedelmeseztek vagy feladatoztok sokat. A corso szintén okos, de neki hagyni kell néha a csendes őrszem szerepet. A corsók önállóbban dolgoztak mindig is.
2022. ápr. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ellenkezo nemuek legyenek mindenkepp. Egyik ivartalanitott legyen.

Hazadon es kerteden kivul nezd ossze okst,h jonnek ki!! Mert a szemdlyisegeket is passzintjuk.

2022. ápr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!