Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Károsodást szenvedett?

Károsodást szenvedett?

Figyelt kérdés
Felfigyeltem vagy 2 hónapja a szomszéd amstaff kutyusára!Lány és valaki valószínű megmérgezte!Beszéltem a gazdival és mondta,hogy rengeteg tejet megitattak vele,nagyon sokat hányt!A feje világos barna és mikor beteg volt teljesen kifakult,lefogyott és alig bírt lábra állni!A lényeg,hogy meggyógyult!Eleinte éjszakára megkötötték,de nem fix láncon volt,hanem egy fém huzalt kötöttek ki a kertben hosszában(nagy kert)és azon volt a lánc,a kutyának így elég nagy tere volt!De eleinte csak estére kötötték meg,most már magától kéri nappal is!Szegény eléggé bevadult,mert mindenkire nagyon durván ugat!Még egy kis gyerekre is,kivételek azok az emberek,akiket kicsi korában megismert és megszeretett!Viszont észre vettem egy párszor,hogy mikor hívom,hogy megsimogassam,akkor látványosan nem rám néz,hanem vagy 20 cm-rel mellém bámul!Szegény eléggé megvadult és olyan,mintha bekancsult volna nagyon félős is lett!Most a látására értem,hogy lehetséges,hogy károsodott valamije?
2010. szept. 16. 04:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de így neten keresztül szerinted ki a halál fogja ezt neked megmondani?! Vizsgáld meg, vagyha nem értesz hozzá vigyétek dokihoz.

Egyébként ha látványosan kerüli a tekintetet az lehet sima jelzés is.

2010. szept. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És téged miért érdekel a szomszéd kutya.Van gazdája,majd ő foglalkozik vele.Elképzelhető idegrendszeri,vagy szervi károsodás.A lánc önmagában is agresszívvé teheti a kutyát.Ne érj hozzá,mert kiszámíthatatlan.
2010. szept. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem meg,mert érdekel és mert sajnálom szegényt!Nem hinném,hogy kiszámíthatatlan lenne!Sokat játszottam és játszom is vele,2 gyerek a gazdája és velük és velem ugyan olyan mint eddig,csak olyan fura,hogy hívom,csóválja a farkát,nyalja a száját,mint eddig,közben meg jóval mellém néz!
2010. szept. 16. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!