Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kistestű pulikeverékem...

Van egy kistestű pulikeverékem. Mikor nyírhatom?

Figyelt kérdés
Egy éves, 8 kg körülni. Kissé rasztás a szőre, göndör.Kinti kutyus, estére bejön. Nappal már ilyen 20-22 fokok vannak, eléggé liheg már. Megnyírhatom, vagy még várjak?

2022. ápr. 28. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Megnyírhatod! Elvileg már nem lesznek olyan nagy lehűlések, mint az elmúlt hetekben.
2022. ápr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem elsőre kozmetikusra kéne bízni, de ez csak tanács, ahogy érzed…
2022. ápr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha igazabol beengeded estere, meg esetleg ha brutal iteletido lenne meg neha, akkor napkozben is, akkor meg lehet nyirni. Nalunk tegnap peldaul olyan vihar es hideg volt, hogy ezt meg nem mernem kijelenti, hogy nem varhato meg lehules.


De ne te, inkabb kozmetikushoz vidd.

2022. ápr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el inkább kozmetikushoz.
2022. ápr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kész:) Ollóval csináltam, mert nem vitte a gép. Pedig kiskorától hozzászoktattam, zúgattam rajta, örültem volna, ha azzal sikerül. Nagyon kis fazonos lett.

A másik kutyust majd a kozmetikus csinálja:)

2022. ápr. 28. 16:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy!🙂
2022. ápr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is április vége-május eleje felé szoktam először nyírni, utoljára még szeptemberben.

Ő mudi-foxi keverék egy kis németjuhász vérrel tunningolva.

2022. ápr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is megnyírnám,de nem túl rövidre,mive a kutyaszőr nyáron a megtől véd,télen a hidegtől!
2022. ápr. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!